Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

6 квітня по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Майстер стендової стрільби Ірина МАЛОВІЧКО, яка першою в Одеської області завоювала олімпійську ліцензію на Ігри-2020, дала цікаве інтерв’ю пресслужбі регіонального відділення НОК України.

Відділення НОК України в Одеській області оголосило конкурс для тих, хто знаходиться на карантині і при цьому #тренуєтьсявдома.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК), міжнародний паралімпійський комітет, оргкомітет Токіо- 2020, столичний уряд Токіо та уряд Японії у понеділок домовилися про нові дати проведення ігор XXXII Олімпіади в 2021 році.

Липень 2021 року став найбільш вірогідним терміном початку Олімпіади-2020 в Токіо, повідомило джерело в оргкомітеті Ігор. Про це повідомило Інтернет-видання kyodonews.

Продовжуємо тему «Коронавірус та Олімпійські ігри». Перший номер української шаблі одесит Андрій ЯГОДКА, який є претендентом на участь в Іграх-2020, розповів пресслужбі відділення НОК України в Одеській області про те як готуються в умовах карантину, а також висказав свою думку відносно перенесення Олімпіади.

Milchev Rio 2016 10Голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ звернувся до спортсменів та тренерів регіону у зв’язку з останніми подіями в Україні та спортивному житті!

Голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ висказав свою думку стосовно рішення про перенесення Олімпіади-2020 на наступний рік та розповів про перспективи одеських спортсменів. Нагадаємо, що Ігри в Токіо були заплановані на період 24 липня – 9 серпня.

Президент НОК України, олімпійський чемпіон Сергій БУБКА звернувся до олімпійської громади у зв’язку з перенесенням Олімпіади-2020.

Президент міжнародного олімпійського комітету Томас БАХ та прем'єр-міністр Японії Шинцо АБЕ дійшли до висновку, що Олімпійські ігри-2020 мають бути перенесені, але на дату не пізніше літа 2021-го року. Про це повідомив офіційний сайт МОК (Фотоgazzetta.it)

Офіційно звістку про перенос Олімпіади-2020 оголосять найближчим часом. Член Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Дік Паунд заявив, що рішення про перенесення Олімпіади-2020 вже прийнято.

Ми продовжуємо тему «Коронавірус та Олімпійські ігри» і сьогодні до вашої уваги інтерв’ю з Ігорем МОЇСЕЄВИМ – особистим тренером кандидата на участь в Токіо-2020, борця греко-римського стилю 22-річного Владлена КОЗЛЮКА (на фото: Нові Сад. Чемпіонат Європи-2019. Бронзовий призер молодіжного Євро Владлен КОЗЛЮК зі своїми тренерами Ігорем МОІСЕЄВИМ - зліва - та Андрієм ДЕРКАЧЕМ).

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline