Новини спорту. Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області

Міжнародна федерація стрільби оприлюднила новий графік відбору на Олімпійські ігри, в якому беруть участь спортсмени Одеської області (на фото: Претендент на участь в Олімпійських іграх-2020 - одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА).

Продовжуємо вас знайомити з переможцями флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області. Сьогодні наша героїня – найтитулованіша учасниця нашого проєкту Надія ЛОБАЧ, яка входить до збірної України зі стрибків на батуті.

Продовжуємо вас знайомити з переможцями флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області. Сьогодні наша героїня – 11-річна гімнастка КДЮСШ №10 Кароліна ОГАНІСЯН.

Згідно постанови №28 головного санітарного лікаря в Україні з 1 червня дозволено функціонування басейнів.

Провідні веслувальники Одеської області розпочнуть спортивний сезон у липні. Календар на 2020-й рік опублікував сайт Федерації каное України (на фото: Кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 южненська байдарочниця Анастасія ТОДОРОВА).

Всесвітня федерація карате визначилася з термінами проведення заключних турнірів в рамках відбору на Олімпійські ігри-2020, котрі, як відомо, перенесені на літо 2021-го.

Продовжуємо знайомити з новим поколінням переможців, яких висунув флешмоб-конкурс #тренуйсявдомаодеса відділення НОК України в Одеській області. Сьогодні - наша розповідь про 15-річного гімнаста Даніеля ТИМОШКІНА (на фото: Даніель ТІМОШКІН під час домашніх тренувань).

Відділення НОК України в Одеській області визначило переможців флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса, який проходив упродовж півтора місяці. До вашої уваги сюжет ТК «Репортер».

Одеський клуб карате «О-Кан» зірвав своєрідний джекпот у флешмобі-конкурсі відділення НОК України в Одеській області #тренуйсявдомаодеса, переможці якого були визначені цього тижня.

Кабінет міністрів у своїй постанові від 20 травня 2020 р. № 392 роз’яснив, як працюватиме спортивна сфера в період виходу з карантину.

Розпочинаємо представлення переможців флешмобу-конкурсу відділення НОК України в Одеській області #тренуймявдомаодеса. Відкриває портретну галерею наших чемпіонів матеріал про 9-річного гімнаста Сергія ЛИМАРЕНКА.

Юні футболісти ФК «Одеса» взяли участь у популярному флешмобі #тренуйсявдома. До вашої уваги відеоролик, де в головній ролі чарівники шкіряного м’яча 2007 року народження.

Відділення НОК України в Одеській області визначило переможців флешмобу-конкурсу #тренуйсявдомаодеса, який проходив упродовж півтора місяці.

Сьогодні день 65-річний ювілей відзначив заслужений тренер України з важкої атлетики Юрій КУЧІНОВ! Юрій Павлович – єдиний в історії одеського спорту, хто брав участь в шести Олімпійських іграх.

Дев’ять спортсменів Одеськоъ області увійшли у склад збірної України з плавання. Оновлений склад збірної був оприлюднений на сайті Мінмолодьспорту. (На фото: 13 березня. Харків. Два одеських плавця на п'єдесталі чемпіонату України. На першому місці - Вадим НАУМЕНКО, на другому - Микита ДОРОГОВ).

Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline