Чемпіонати світу та Європи

Одеський дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО програв у своїй другій схватці в особистому турнірі на чемпіонаті світу, який триває в Баку. 27 вересня він продовжить борьбу на цьому світовому форумі - у змішаному командному турнірі.

Одеська спортсменка Анжеліка ТЕРЛЮГА вийшла у фінал турніру Прем’єр-Ліги в Берліні. Вирішальний поєдинок в категорії «до 55 кг» відбудеться у неділю (початок фінальної сесії об 11.00 за київським часом).

Одеські спортсмени Анжеліка ТЕРЛЮГА, Анастасія СТЕПАШКО, Євген ДИШЛОВЕНКО, а також Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська візьмуть участь в етапі Прем’єр-Ліги в Берліні з 14 по 16 вересня.

Три одеських спортсмени візьмуть старт на чемпіонаті світу зі скелелазіння, який відбудеться в австрійському Інсбруку з 6 по 16 вересня. Одеську область на світовому форумі представлятимуть Даніїл БОЛДИРЕВ, Костянтин ПАВЛЕНКО та Олексій КРИНЕЦЬКИЙ.

Боксер із села Андріївка Білгород-Дністровського району Одеського області Максим МОЛОДАН став бронзовим призером чемпіонату світу серед молоді. Вихованець Ігоря ЮРЕСКУЛА, представник ФСТ «Колос» добився цього результату в категорії до 64 кг.

27 серпня 2018 року стане історичним днем для одеського спорту. Саме в цей день відразу дві вихованки одеського тенісу стартували в основній сітці на турнірі «Великого шолому» - відкритому чемпіонаті США: 7-а ракетка Еліна СВІТОЛІНА та дебютантка таких турнірів Даяна ЯСТРЕМСЬКА.

Веслувальниця южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА посіла 6-е місце на чемпіонаті світу, який завершився в португальському містечку Монтемор-у-Велью. Вона досягла цього результату в олімпійському виді – «байдарці-четвірці, 500 м»

Веслувальниця южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА стартує сьогодні на чемпіонаті світу, який триває в португальському містечку Монтемор-у-Велью. Дворазова призерка чемпіонату Європи візьме старт у двох олімпійських видах програми.

Капітан збірної України на Кубку Європи (U-12) Денис ПУМЕ та перший номер збірної Олександр ПОНОМАР підбили підсумки виступу команди на цих змаганнях. Як ми вже повідомляли, ми українська збірна посіла 5-е місце.

Олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола МІЛЬЧЕВ показав другий результат за підсумками 1-го дня чемпіонату Європи, в австрійському Леоберсдорфі, розбивши 49 мішеней з 50-ти. Втім, він йде на 6-му місці, адже пять спортсменів показали максимальний результат (50 із 50-ти).

Одна із найсильніших майстринь стендової стрільби України одеситка Ірина МАЛОВІЧКО напередодні чемпіонату Європи відповіла на питання прес-служби НОК України в Одеській області. Спілкувалися ми із срібною призеркою чемпіонату Європи-2017 (в команді) прямо на стенді – Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині, де відбувалося тренування збірної України.