Одеський спортсмен Ігор ЦУРКАН став дворазовим переможцем чемпіоном Європи серед кадетів з дзюдо, який проходив в хорватському Поречі.

ПЕРЕМОЖНА СЕРІЯ ЦУРКАНА

17-річний Ігор ЦУРКАН (тренери – Олег СПІВАК, Олександр СПІВАК) переміг в категорії «до 81 кг», а також в змішаному командному турнірі. Цього року Ігор здобув перемоги на трьох етапах кадетського Кубку Європи: в Загребі (12 березня), Тепліце (9 квітня) і Бухаресті (7 травня).

В планах – участь в Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який відбудеться в Банська-Бистріці (Словаччина, 24-30 липня).

Tsurkan Euro 04

ОСОБИСТЕ ЗОЛОТО

Як розповіла пресслужба федерації дзюдо України, наш спортсмен, який нинішнього сезону вже виграв три поспіль етапи Кубка Європи, підтвердив свій клас і на чемпіонаті Європи.

Всі свої поєдинки Ігор завершив достроково, здобувши 5 перемог іппоном: над португальцем Франсішку Перейрою, німцем Алі Ходжичем, голландцем Пепейном Краком, боснійцем Відаком Мальєвичем і, у фіналі, над вірменином Гором Карапетяном.

В напруженому фінальному поєдинку наприкінці основного часу наш спортсмен зумів перевести боротьбу в партер, після чого виконав утримання суперника. Блискучий турнірний шлях без жодної помарки.

КОМАНДНЕ ЗОЛОТО

У фіналі змішаного командного турніру збірна України перемогла французів з рахунком 4:1, і саме Ігор ЦУРКАН поклав початок тріумфу українців, здобувши чисту вікторію над своїм суперником.