Одеський спортсмен Магамед ЗАКАРІЄВ побореться за «бронзу» молодіжного чемпіонату світу з вільної боротьби. Сутичка за 3-е місце відбудеться сьогодні ввечері.

ЗАКАРІЄВ

В 1/8 фіналу Магамед ЗАКАРИЕВ (тренер – Костянтин СТАНКОВ) здолав монгольського борця Одсурена Болдбаатара з рахунком 2:0, а в чвертьфіналі розгромив білоруса Дениса Храменкова – 13:0.

wrestling WorldU23 01

У сутичці з американцем Колліном Муром одесит був близький до виходу у фінал, вигравши перший період з рахунком 8:2. Але на першій хвилині другого періоду суперник здійснив прохід в ноги та ліквідував відставання – 8:8. За 1.10 до кінця Мур виконав дію, яка була оцінено двома очками – 10:8. Всі спроби Магамеда вирвати перемогу ні до чого не призвели. Американець у фіналі, а одеський борець побореться за бронзу з росіянином Ігорем Овсянніковим.

Фінальна сесія розпочнеться у суботу о 18.00. Поєдинок одесита відбудеться на килимі В і за ним ви зможете подивитися у прямому ефірі.

МИХАЙЛОВ

В першій сутичці уродженець Тарутина Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій Панайотов) взяв верх над латвійцем Альбертсом Юрченко 10:6, в 1/8 фіналу  - над молдавським борцем Георгієм Паскаловим. Програючи після першого періоду 1:2, Василь за першу хвилину здійснив серію прийомів і достроково завершив сутичку (13:2). Нажаль, у чвертьфіналі він нічого не зміг подіяти проти росіянина Тимура Біжоєва (0:12). Втім, дочекаємося результатів півфіналу (они закінчуються о 18.00), цілком можливо, що у МИХАЙЛОВА буде шанс продовжити боротьбу у втішному раунді.

wrestling WorldU23 00

КОЗЛЮК

Срібний призер молодіжного чемпіонату Європи-2018 з греко-римської боротьби Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОЇСЕЄВ) стартував з перемоги над американцем Трейсі Хенкоком (17:7). У другій сутичці «сліпий» жереб звів одесита з росіянином Олександром Головіним, якому він програв у фіналі чемпіонату Європи у червні. І на цей раз сильнішим виявився суперник. Втім, російський борець вийшов у фінал, що дало можливість Владлену виступити у втішному раунді та поборотися за «бронзу». Але в цій стадії відразу  ж програв білорусу Дмитру Камінському (0:3), завершивши, таким чином, участь на своєму першому молодіжному чемпіонаті світу. У підсумку 13-е місце.