Всі три спортсменки Одеської області, які беруть участь в Євро-2019 з карате, за підсумками першого дня змагань здобули право поборотися за бронзові медалі. Цього добилися одеситки Анжеліка ТЕРЛЮГА, Анастасія СТЕПАШКО та Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська.

ТУРНІРНИЙ ШЛЯХ

У змагання в куміте в категорії «до 55 кг» (37 учасників) Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) перемогла Яну Біч з Німеччини (1:0), росіянку Валерію Ісаєву (0:0 – за рішенням суддів), іспанку Карлоту Фернадес (5:1), але в поєдинку за вихід в фінал несподівано крупно поступилася турчанці Якан Туба – чемпіонці Європи-2017 (1:8). За «бронзу» Анжеліка боротиметься з болгаркою Івет Горановою – бронзовою призеркою чемпіонату світу-2018.

Terlyuga Euro 1 1

В категорії «до 61 кг» (33) Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) взяла верх над Карад О’Донован з Ірландії (2:0), швейцаркою Номі Корнфельд (0:0 – за рішенням суддів), Наташею Стефановська з Македонії (1:0) і також, як і Анжеліка, програла турчанці – Кобан Мерве (0:2) – бронзовій призерці двох останніх Євро. За 3-е місце Аніта сперечатиметься з француженкою Гвендолін Філіп, яка в цьому сезоні виграла три турніри Прем’єр-ліги.

Serogina 2

В категорії «+68 кг» Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор НЕГАТУРОВ) була сильнішою за Аннамарію Селан з Хорватії (2:0), Драгану Коньєвич з Чорногорії (0:0 – за рішенням суддів), Фаріду Алієву з Азербайджану (3:0), але поступилася чемпіонці світу-2018 – гречанці Елені Чаціліаду (1:2). Суперниця в поєдинку за «бронзу» - срібна призерка Євро-2017 турчанка Мелтем Хокаоглу.

Stepashko 03

Відзначимо, що для Анжеліки ТЕРЛЮГИ та Аніти СЕРЬОГІНОЇ це буде можливість поповнити свою колекцію європейських здобутків (у Анжеліки зараз 3 особистих медалі, у Аніти – 5), для Анастасії СТЕПАШКО – це шанс завоювати першу медаль чемпіонату Європи.

Матчі за бронзові медалі відбудуться в ранковій сесії 30 березня (початок о 10.30), і ви зможете їх побачити в прямому ефірі на телеканалі XSPORT і сайті XSPORT.ua.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ-2019

Ми вже можемо привітати з путівкою на Європейські ігри Анжеліку ТЕРЛЮГУ – вона впевнено лідирувала в рейтингу «Мінськ-2019» до старту Євро, і зараз виступила краще, ніж найближчі конкуренти.

Також не втратили шанси відібратися на Європейські ігри Аніта СЕРЬОГІНА та Анастасія СТЕПАШКО. Вони отримають путівки, якщо виграють свої «бронзові» поєдинки, а їх кривдниці у півфіналі стануть чемпіонками Європи.

Офіційні дані за відбором на Європейські ігри будуть оприлюднені вже після завершення Євро-2019.

КАТА

У змагання в ката і Віталій КУЛИК (тренер – Руслан ХОМУТЕНКО), і Крістіна ВЄНІК (тренер – Олексій КОХАНЕЦЬ) зупинилися на стадії першого раунду.

КОМАНДНІ ТУРНІРИ

Крім особистого турніру, Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА змагатимуться і в командному куміте. Також в командному куміте візьме участь і дебютант змагань такого рівня Ігор ЛАГУНОВ. Попередні стадії відбудуться тут у п’ятницю, медальні поєдинки – у неділю.