Спортсмен із Одеської області Василь МИХАЙЛОВ посів 5-е місце на чемпіонаті Європи з боротьби в Бухаресті. Цей результат приніс 23-річному борцю путівку на ІІ Європейські ігри (на фото: Василь МИХАЙЛОВ - у синьому тріко - у поєдинку за 3-е місце).

МИХАЙЛОВ

В сутичці за 3-е місце в олімпійській категорії «до 74 кг уродженець Тарутина, на жаль, нічого не зміг протиставити грузинському борцю Автанділу Кентчадзе (1:12). Тим не менш, 5-е місце на дорослому чемпіонаті Європи стало кращим результатом в кар’єрі спортсмена і принесло, як ми зазначили вище, путівку на ІІ Європейські ігри (ліцензію отримували спортсмени, які потрапляли в топ-16 в олімпійських категоріях).

Myhaylov Euro 19 01

Як ми розповідали, Василь МИХАЙЛОВ був близький до того, щоб потрапити у фінал, але в упорному поєдинку поступився Земліхану Хаджиєву (Франція) – 2:4. В 1/8 фіналу він здолав словакa Якуба Сікору (12:1), в чвертьфіналі – Азамата Нурікова з Білорусії (5:3).

ЄВРОПЕЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ

Таким чином, Одеська область має вже шість учасників ІІ Європейських ігор. Як ми повідомляли, путівки в Білорусію вже завоювали представники одеської стрільби: стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, а також каратистки – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська.

ЗА ОДЕЩИНУ

Інші спортсмени Одеської області виступили на чемпіонаті Європи таким чином: 5-е місце посів Семен РАДУЛОВ у категорії «до 70 кг», Володимир БУРУКОВ став 9-м категорії «до 61кг». Ці категорії є неолімпійськими.

Нагадаємо, що всі учасники Євро від Одеської області тренуються у Георгія ЯБАНЖИ та Андрія ПАНАІТОВА.

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

У змаганнях чемпіонату Європи з греко-римської боротьбі (категорія «до 97 кг») виступатиме чемпіон України 2019 року одесит Микола КРИСОВ (тренер – Олег СІМОЧКІН). Він боротиметься 13-14 квітня.