Уродженка села Олександрівка Болградського району Надія ДРАГАНОВА стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи (U-15), який проходив у Кракові (на фото: На п'єдесталі - перша справа)

В категорії «до 68 кг» Надія ДРАГАНОВА перемогла гречанку Анну Фофіаду, румунку Бьянку Сурлой, але у півфіналі ії зупинила партнерка по збірній Ірина Бондар, яка у підсумку стала срібною призеркою. У сутичці за «бронзу» Надія взяла вгору над ще однією гречанкою – Дросулою Ціанокопулу.

Тренується Надія ДРАГАНОВА в ОДЮСШ села Каменка Ізмаїльского району у Георгія ЯБАНЖИ та Івана ПЕТКОВА.

Всього на чемпіонаті Європи (U-15) збірна України завоювала 13 медалей і стала першою в командному заліку.