Команда «Одеса», яка представляє Федерацію гандболу Одеської області, стала переможницею чемпіонату Європи з гандболу серед ветеранів, який проходив в австрійському Інсбруку.

У змаганнях ветеранів «+50», крім одеситів, брали участь колективи 15 команд з Австрії, Угорщини, Данії, Іспанії, Італії, Польщі, Португалії, та Естонії.

Показавши високий рівень майстерності, помножений на твердий характер, одесити пробилися до фіналу, де розгромили господарів чемпіонату - 12:7.

Відзначимо, що Федерація гандболу Одеської області, очолювана екс-губернатором Одещини, народним депутатом трьох скликань Сергієм Гриневецьким, приділяє велику увагу ветеранському руху. Команди нашого міста неодноразово ставали переможцями і призерами змагань міжнародного рангу. Так, наприклад, в минулому році «Одеса», очолювана Гриневецьким, стала першою на Європейському чемпіонаті майстрів гандболу (Europеan masters handball championship- 2017), який проходив в Португалії.