Одеський гравець Євген БАЛАБАН (№4) у складі збірної України став срібним призером чемпіонату світу серед молоді з баскетболу 3х3, який проходив в китайському місті Ланьчжоу. Це перша медаль такого рівня в історії одеського баскетболу.

«СРІБНИЙ» БАЛАБАН

В чвертьфіналі українці перемогли збірну Аргентини (18:14), у півфіналі – збірну Голландії (19:9), а в фіналі поступилися збірній Росії – 11:21.

Як розповів сайт ФБУ, вже з початку матчу з аргентинцями українці переважали суперника в швидкості, більше комбінували, тож суперник впродовж усього ігрового часу змушені були наздоганяти, а ось у грі з голландцями наздоганяти вже із самого початку прийшлося нашим хлопцям, що вони швидко і зробили. У середині матчу вже була рівною, але далі українці додали агресії та знову вийшли вперед. За хвилину до кінця ігрового часу збірна України мала вже 6 очок переваги і на куражі добили суперника. А ось в матчі з російською збірної здійснити камбек Балабану+Ко не вдалося.

Крім Євген БАЛАБАНА, який предсавляє БК «Одеса», у складі збірної України грали Антон Мусієнко («Київ-Баскет»), Микита Руслов та Іван Ткаченко (обидва – «Черкаські Мавпи»).

Balaban World 08

КРАЩИЙ СНАЙПЕР

Одесит Євген БАЛАБАН став кращим снайпером збірної України на цьому чемпіонаті, набравши 44 очко в 7-ми матчах. Це п’ятий показник в загальному рейтингу..

В матчі з аргентинцями Євген набрав 5 очок, проти голландців – 6, а проти росіян – тільки 2. Найрезультативнішим для одесита став матч зі збірної Італії, де він набрав аж 13 (!) з 18-ти загальнокомандних, 4 рази влучивши з далекої дистанції.

Balaban World 10

ІСТОРИЧНИЙ ЧЕМПІОНАТ

Нагадаємо, що збірна України стала кращою в групі С, здолавши Киргизстан (21:9), Катар (15:13), програючи по ходу 1:5, бразильців (20:16) та поступившись Італії (18:21). У підсумку українці здобули 3 вікторії, як і бразильці з італійцями, але завдяки кращій результативності (сумарна – 74 очки, середня – 18,5), посіли перше місце та здобули путівку у чвертьфінал.