16-річний спортсмен СДЮШОР «Динамо» Олексій ГРАБАРОВ став бронзовим призером міжнародних змагань «Multinations Junior Swimming Meet 2022». Змагання відбувалися в словенському місті Крань 9-10 квітня.

СЛОВЕНСЬКА БРОНЗА

Олексій ГРАБАРОВ (тренери – Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Олена РОЩИНА) став третім на дистанції 400м комплексним плаванням, на 0,08 секунди підвищивши особистий рекорд (4.29,62).

На дистанції 200 м комплексом Олексій став 5-м, також встановивши особистий рекорд: 2.05,99 проти 2.06,18.

НАЦІОНАЛЬНІ ЧЕМПІОНАТИ

Провідний одеський плавець, неодноразовий чемпіон України Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА) виступав цими днями на чемпіонаті Італії. Найкращим результатом для нього стало 5-е місце на коронній дистанції 200 м комплексом – 2.02,83.

Ще один представник Одеси в збірній України 15-річна Катерина КАРАНІКОЛОВА (тренери - Олександра КУРБАНОВА, Ніна БАЖАНОВА) тижнем раніше ударно виступила на чемпіонаті Молдови, завоювавши 4 медалі: золоті на дистанції 50 м батерфляєм і на спині, срібні – на дистанціях 100 і 200 м на спині.