Одеська спортсменка Анжеліка ТЕРЛЮГА перемогла на турнірі серії A в столиці Чилі Сантьяго, а ще одна одеситка Анастасія СТЕПАШКО завоювала на цих змаганнях бронзову нагороду. Нагадаємо, що минулого тижня ТЕРЛЮГА стала переможницею «German Open» - турнірі Прем’єр-Ліги в Берліні.

МЕДАЛЬНІ БОЇ

В фіналі змагань в категорії до 55 кг вихованка Дениса МОРОЗОВА взяла верх над турецькою спортсменкою Якан Туба з рахунком 3:0. Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) – в найважчій «жіночій» ваговій категорії («+68 кг») в бою за 3-е місце також була сильніше турчанки - Арас Йілдиз. Бій завершився внічию 0:0, але судді віддали перевагу українській спортсменці.

Terliuga gold 2

Stepashko bronze Chile 4

Stepashko bronze Chile 3

Це третя вікторія Анжеліки на турнірах серії А, в 2017-му році вона  стала переможницею турнірів в Зальцбурзі та Окінаві. Для Анастасії це третя «бронза» на турнірах цієї серії, причому перші дві були також в цьому році - в іспанській Гвадалахарі та Зальцбурзі. Минулого тижня на «German Open» СТЕПАШКО посіла 7-е місце.

БОРОТЬБА ЗА ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ

Нагадаємо, що зараз вже йде боротьба за ліцензію на Олімпіаду-2020 в Токіо. В число 10 олімпійців потраплять 4 кращих спортсмена за підсумками так званого олімпійського рейтингу станом на 6 квітня 2020 року, володарі решти ліцензій визначаться на спеціальному відбірковому турнірі та на континентальних Іграх.

ШЛЯХ ДО «ЗОЛОТА». ТЕРЛЮГА

На шляху до фіналу в категорії «до 55 кг» Анжеліка здолала Габріелу Сервін Амаріллу з Парагваю (0:0, за рішенням суддів),  іспанку Карлоту Фернандес (0:0, за рішенням суддів),  німку Яну Біч (1:0), а в поєдинку за вихід у фінал - бразилійку Валерію Кумізакі (2:1)

ШЛЯХ ДО «БРОНЗИ».  СТЕПАШКО

Анастасія СТЕПАШКО свій шлях до «бронзи» пройшла наступним чином. В першому бою вона перемогла чилійку Дженезіс Сабандо (3:1), але в наступному – програла японці Аяка Сайто (1:1, за рішенням суддів). Втім, завдяки виходу суперниці у фінал вона отримала можливість поборотися за «бронзу» через втішний турнір, чим успішно і скористалася, взявши верх над бразилійкою Рафаелою Сільвою (2:0).

АНІТА СЕРЬОГІНА

Ще одна представниця Одеської області - срібна призерка чемпіонату Європи Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська (тренер - Олександр ТОНКОШКУР) в категорії «до 61 кг» (56 учасників, 32 країни) два бої виграла, один – програла. Вона здолала опір Оріани Родрігес із Венесуели (5:2) та Канако Орію із Японією (2:0), але поступилася шведці Александрі Хааг (0:1), яка у підсумку стала третьою.