Спортсмен із Болградського району Одеської області Володимир БУРУКОВ став бронзовим призером рейтингового турніру з вільної боротьби «Дан Колов – Нікола Петров», який проходив в болгарському містечку Русе з 28 лютого по 3 березня за участю 520-ти спортсменів з 42 країн (на фото: Русе. Володимир БУРУКОВ та його тренер Георгій ЯБАНЖИ).

БРОНЗА НА ХАРАКТЕРІ

В поєдинку за 3-е місце уродженець села Городнє Болградського району в наднапруженому поєдинку здолав турецького борця Муніра Ресепа Акташа. Перемогу Володимиру БУРУКОВУ (тренер - Георгій ЯБАНЖИ) приніс прохід в ноги на останніх секундах. Прийом було завершено з фінальною сиреною – 3:2.

В першому поєдинку турніру Володимир переміг Кумара Раві з Індії (4:4), але в наступному програв його співвітчизнику Сандіпу Томару (0:11). Суперник вийшов у фінал, тож одесит отримав шанс у втішному турніру і з успіхом цим скористався. Спочатку переміг болгарина Стефана Іванова (10:0), а потім – і турецького борця.

Нагадаємо, що для українських борців цей турнір мав статус відбіркового на чемпіонат Європи.

Burukov Kolov 2

ОДЕСА В БОЛГАРІЇ

Нажаль, три інших представника Одеської області зупинилися далеко від п’єдесталу. Так Семен РАДУЛОВ, який виступав в категорії до 70 кг, в кваліфікації був сильнішим за єгиптянина Рамадана Хуссена (12:1), але в 1/8 фіналу програв ще одному борцю збірної України – Андрію Квятковському (4:8).

В категорії до 74 кг Василь МИХАЙЛОВ та Алі ЗАКАРІЄВ поступилися своїм суперникам вже в кваліфікації: іранцю Мостафі Хосейнхані (4:5) та представникy Польщі Магомедмураду Гаджиєву (3:8) відповідно.

Турнір «Дан Колов – Нікола Петро». До 61 кг. Поєдинок за «бронзу».