14-річний одеський спортсмен Мурад ХАЛІДОВ став бронзовим призером етапу Кубку Європи (U-18), який відбувається цими днями в Загребі. Це перше досягнення такого рівня в кар’єрі юного спортсмена (на фото: 9 березня. Загреб. Мурад ХАЛІДОВ та його тренер Костянтин ЦХОВРЕБАШВІЛІ).

У поєдинку за 3-е місце в категорії «до 50 кг» вихованець Костянтина ЦХОВРЕБАШВІЛІ (СК «Європа», ДЮСШ №15) здолав румунського дзюдоїста Александру Матеї.

Khalidov podium 01

Zagreb medal

Упродовж турніру Мурад Халідов переміг білоруса Дмітрія Зелянко, італійця Томаса Скатоліно, румуна Богдана Думітру та свого партнера по збірній України Артема Корчового. В сутичці за вихід у фінал одеський спортсмен поступився ще одному співвітчизнику Микиті Голобородьку, який в підсумку і став переможцем змагань.

Всього в категорії виступало 53 спортсмени із 18-ти країн.

На попередньому етапі Кубку Європи (U-18), який проходив в Анталії 3-4 березня, Мурад ХАЛІДОВ посів 9-е місце.