П’ять одеських спортсменок у складі збірної України з регбі-7 завоювали срібні медалі міжнародного турніру «Centrale 7's», який проходив в Парижі. Цей турнір відбувся в рамках підготовки до відбору на Олімпійські ігри-2020.

ОДЕСИТКИ В ПАРИЖІ

В груповому турнірі збірна України, у складі якої виступали Тетяна ТАРАСЮК, Марина БОРОДІНА, Ольга СУРКОВА (капітан команди), Анастасія БАРДИКA та дебютантка збірної Анастасія ДЕГТЯРЕНКО посіли друге місце. Українки обіграли в групі С Грузію (35:0), «Ocean’s 7» (52:7), Туніс (26:7), але поступилися збірній ПАР – 7:20. У півфіналі збірна України здолала клубну південноафриканську команду «Тукс» (26:5), і в фіналі в суперниці їм знову досталася збірна ПАР. І знову перемога за суперницями – 24:7

rugby7 UkrTeam women 5

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВІДБІР

В червні-липні цього року збірна України з регбі-7 в рамках турніру «Grand Prix Series» посперечається за путівку на Олімпійські ігри 2020 в Токіо (Японія).

Переможець «Grand Prix Series» напряму кваліфікується на Олімпіаду-2020, дві збірні, які посядуть два наступних місця, візьмуть участь в міжконтинентальному відборі за участю 12 команд, де боротимуться за останню путівку в Токіо.

Переможець «Grand Prix Series» визначиться за підсумками двох етапів: перший пройде 29-30 червня в Маркуссі (Франція), другий – 20-21 липня в Харкові (Україна).