Вихованці КДЮСШ Чорноморська Марк КУЗНЕЦОВ та Валентин НОВІКОВ у складі збірної України стали переможцями міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів з легкої атлетики, яка відбулася в румунському Пітешті.

Polinkov ucheniki 2У СКЛАДІ ЗБІРНОЇ

18-річний Марк КУЗНЕЦОВ святкував перемогу з метання диска (49,95 м), принісши збірній 5 очок, його ровесник Валентин НОВІКОВ став третім у метанні спису (59,02 м), поступившись 4,3 м переможцю – кіпріоту Спіросу Саввасу. Тренує легкоатлетів Чорноморська Сергій ПОЛІНКОВ (на фото зі своїими учнями: зліва - Марк КУЗНЕЦОВ, справа - Валентин НОВИКОВ).

Українці виграли командний залік як у змаганнях серед жінок, так і серед чоловіків. У загальному заліку, набравши 117 очок, вони обійшли на 26 очок румун, які стали другими в обох категоріях. Першу трійку замкнули кіпріоти – 87 очок. Далі – Ізраїль та Білорусь.

Раніше в цьому сезоні Марк КУЗНЕЦОВ та Валентин НОВІКОВ стали переможцями чемпіонату України з метань та Всеукраїнських змагань з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука. На чемпіонаті були показані такі результати – 47,74 та 64,05, на турнірі - 48,22 та 62,36 м відповідно.

ЦІЛІ-2019

Як ми повідомляли, головною ціллю цих спортсменів в 2019-му році є потрапляння на юніорський чемпіонат Європи. Для цього треба виконати норматив та потрапити в трійку призерів літнього чемпіонату України.

Наступний старт легкоатлетів Чорноморську – командний чемпіонат України (1-2 червня, Бахмут).