Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА здобула перемогу на турнірі серії «Карате 1 Прем’єр-Ліга», який проходив в Шанхаї. Це 11-а перемога спортсменки на турнірах серії «Карате 1».

ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ

У фіналі змагань у категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) розгромила китаянку Дін Цзямей з рахунком 6:0. Таким чином, Анжеліка зробила ще один крок до завоювання олімпійської ліцензії. Як ми повідомляли, одеситка знаходиться у ліцензійній зоні олімпійського рейтингу (на 2-му місті в свої категорії)

На турнірній дистанції Анжеліка ТЕРЛЮГА перемогла італійку Алесандру Маньякарпу (1:0), Гульміру Уссенову із Казахстану (10:0), француженку Сабрину Уедаден (1:0), а в півфіналі була сильнішою за турчанку Якан Туба (на головному фото).

Terliuga Shanghai 02 2

ВІД ШАНХАЮ ДО ШАНХАЮ

Відзначимо яскраву серію одеської каратистки на турнірах серії «Карате 1». Розпочинаючи з грудня (серія А, Шанхай) Анжеліка на шести з семи турнірів серії (причому п’ять разів поспіль) підіймалася на п’єдестал, причому чотири на вищу сходинку (3 – Прем’єр Ліга, –Париж, Рабат, Шанхай; 1 – серія А, Шанхай).

НАШІ В КИТАЇ

Ще одна представниця Одеси в Шанхаї Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) також була близькою, щоб піднятися на п’єдестал турніру в Шанхаї. В категорії «+68 кг» Анастасія перемогла словачку Домініку Татарову (4:2), але програла Софії Берульцевій із Казахстану (0:1), яка потім вийшла у фінал. Таким чином, одеська каратистка змагалася у втішному раунді, але й тут ії спіткала невдача – програш турчанці Хокаглу Мелтем (1:3).

Ще одна каратистка Одеської області, яка претендує на участь в Олімпійських іграх – бронзова призерка Євро-2019 Аніта СЕРЬОГІНА з Чорноморська (тренер - Олександр ТОНКОШКУР) - зосередилася на ІІ Європейських іграх (21-30 червня), тож вона пропускає в червні два турнірі серії «Карате 1» - крім змагань в Китаї, ще турнір серії А в Монреалі (21-23 червня).