Спортсмени Одеської області завоювали 8 медалей (2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові) на Всесвітніх іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games-2019», які проходили в Будапешті. Відзначимо, що на п’єдестал піднялися всі наші учасники змагань (на фото: Переможниця змагань Аріадна ПАНЧУК).

КАРАТЕ

У представниць карате дві нагороди. У категорії «до 48 кг» чемпіонкою стала Аріадна ПАНЧУК (СК «Тигрьонок», тренер – Ігор НЕГАТУРОВ). У фіналі вона була сильнішою за угорки Олександри Лінц. У категорії «+59 кг» бронзовою призеркою стала Лоліта МОВЧАН (СК «Тигрьонок», тренер – Ігор НЕГАТУРОВ).

Karate medals

ДЗЮДО

Вихованець овідіопольської школи дзюдо Євген ГОНЧАРКО (тренер – Ігор ТКАЧЕНКО) став переможцем у категорії «до 66 кг». Він здолав опір росіянина Гора Амазаспяна, бразильця Хуліано Чавеса та Мухаммада Нурі з Азербайджану. У категорії «до 81 кг» Станіслав БОНДАР (тренер - Сергій ЄРМАКОВ) став срібним призером.

Goncharko 1

ВІЛЬНАЯ БОРОТЬБА

У юних борців-вільників Одеської області дві медалі. Срібну – завоював Іван СТОМАТОВ (Кам’янка, тренери – Іван ПЕТКОВ, Георгій ЯБАНЖИ), який в категорії «до 38 кг» переміг іспанця Іньіго Артакоса (10:0), угорця Даніеля Зоні (5:5) та казаха Нурсултана Карагулова , але програв американцю Адену Валенсії. Бронзова медаль в активі одесита Михайла ЄФТЕНІ (тренер – Віктор ЄФТЕНІ). В поєдинку за 3-е місце в категорії «до 68 кг» переміг південноафриканця Андріеса Нортдже (4:3).

У змаганнях з греко-римської боротьби срібну медаль завоював Олександр ШКОЛЬНИЙ (тренер – Олександр ГРАБОВАН) – в категорії «до 48 кг». Він переміг Хао-Лун Чена з Китайського Тайбея, американця Джоела Адамса, а в фіналі поступився Сабазу Багдату із Казахстану.

Shkolny 1

ТХЕКВОНДО

У змаганнях з олімпійському виді тхеквондо (керугі) – Юліана ЛІПАТОВА (тренер – Руслан ЛІПАТОВ) завоювала бронзову медаль в категорії «до 63 кг»

Всього збірна України завоювала 30 медалей: 8 золотих, 10 срібних та 12 бронзових.