Борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ із Тарутиного посів 5-е місце на ІІ Європейських ігор в категорії «до 74 кг».  Це поки що кращий результат спортсменів регіону на цих змаганнях.

У сутичці за бронзову медаль Василь програв азербайджанцю Хаджимураду Гаджієву з рахунком 1:9. Після першого періоду він програвав 0:3.

Як відзначив тренер спортсмена Андрій Панаітов, свій головний шанс Василь втратив в півфіналі. «Він міг перемагати, незважаючи на те, що бився з призером Олімпійських ігор», - резюмував наставник.

Також відзначимо, що на діях Михайлова в поєдинку за бронзу відбилася травма, яку він отримав в півфіналі.

ТУРНІРНИЙ ШЛЯХ

В 1/8 фіналу Василь МИХАЙЛОВ взяв верх над Ахсарбеком Гулаєвим зі Словаччини (3:2), потім здолав Максіма Васілоглу з Румунії (2:2 – завдяки перевазі за технічними діями).

У півфіналі Василь у напруженій боротьбі поступився триразовому чемпіону Європи, бронзовому призеру Ріо-2016 турку Деміртасу Сонеру – 3:5.

Відзначимо, що на чемпіонаті Європи-2019 наш борець також посів 5-е місце.