Футболіст із Чорноморську Роман ПАЧЕВ забив вже 4 м’ячі збірної України на ІІ Європейських іграх, один з яких переможний - з іспанцями - достроково вивів команду у півфінал змагань (Фото:noc-ukr.org).

В першому матчі групи В, в якому збірна України в серії пенальті взяла верх на переможцями Євроліги-2018 італійцями, Роман забив на 18-й (1:2) та 33-й хвилинах, встановивши остаточний рахунок в основний час (4:4), а також в серії післяматчевих пенальті (4:3).

В другому матчі українці перемогли ще одну європейську топ-команду – збірну Іспанії. Спочатку на 2-й хвилині заключного періоду Роман ПАЧЕВ ударом з лівої в дальній кут вивів свою команду вперед (4:3), а потім зльоту забив переможний м’яч (5:4). У підсумку – 6:4.

Таким чином, збірна України здобула свою другу перемогу в двох матчах і гарантувала себе вихід у півфінал. У заключному матчі групового турнір українські футболісти зіграють сьогодні (о 15.30) з російською командою, яка обидва матчі програла.