Спортсмен із Кам’янки Іван ТЕРЗІ став бронзовим призером XV Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який триває в Баку. Він піднявся на п’єдестал у змаганнях з вільної боротьби в категорії до 51 кг.

В 1/8 фіналу категорії до 51 кг Іван ТЕРЗІ (28.07.2002, тренер – Георгій ЯБАНЖИ, Іван ПЕТКОВ) програв Канану Хейбатову із Азербайджану, але завдяки виходу суперника у фінал, який в підсумку і став чемпіоном, отримав право взяти участь у втішному турнірі, чим з успіхом і скористався. Спочатку він здолав фінна Ніко Хюйвонена – 6:2, а в сутичці за бронзу – грека Нектаріоса Кузупіса – ефектним туше.

Це перша нагорода такого рівня для Івана ТЕРЗІ.

Terzi Baku 2

Terzi Baku 4 2

Одним з перших привітав Івана ТЕРЗІ з успіхом його земляк - тренер збірної України Володимир ВЕРЕМЕЙЧУК, який представляє южненський ФСК "Хімік"

Після двох днів боротьби на XV Європейському олімпійському юнацькому фестивалі у збірної України не було, в третій день українці завоювали відразу 7 медалей (1-2-4) та вийшли на 9-е місцк в загальнокомандному заліку. Цікаво, що Іван ТЕРЗІ завоював третю за рахунком українську медаль, а борці в сумі завоювали чотири нагороди.

Другий учасник ЄЮОФ із Одеської області одеський плавець Вадим НАУМЕНКО у вівторок успішно здолав кваліфікаційний раунд (про це пізніше на нашому сайті).