Одеський борець греко-римського стилю, кандидат на участь в Олімпіаді-2020 Владлен КОЗЛЮК став переможцем 62-го Меморіалу Владислава Питлясинського, який відбувся у Варшаві. Він переміг у ваговій категорії до 97 кг.

ФІНАЛ

У фіналі Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОЇСЕЄВ) впевнено взяв верх над греком Леократісом Кесідісом з рахунком 7:0. Вирішальну перевагу одесит здобув вже на початку сутички, зробивши два поспіль прийоми за шість секунд. Судді оцінили дії в шість балів. Таким чином, Владлен повів 6:0, коли від початку фіналу пройшла 1 хвилина та 4 секунди. В першому періоді він заробив ще один бал, а в другому – вміло зберіг свою перевагу.

ТУРНІРНИЙ ШЛЯХ

В чвертьфіналі Владлен КОЗЛЮК подолав супротив китайця Чен Янаня з рахунком 10:0, у півфіналі – був сильнішим за росіянина Максима Сатаряна – 5:0. Цікаво, що на цій стадії він міг зустрітися з ще одним одеським борцем, діючим чемпіоном України Миколою КРИСОВИМ, але той поступився якраз російському спортсмену (1:3).

Також в цій категорії виступав ще один представник збірної України – Андрій Дегтярьов із Запоріжжя, який посів 8-е місце.

СПРАВКА. Владислав Питлясинський – польський борець, чемпіон світу з вільної боротьби, тренер. Прозваний «батьком польської боротьби».

У 1913 заснував в Одесі спортивну школу, яку після першої світової війни перенесли в Лодзь.

Меморіал Питлясинського. Греко-римська боротьба. До 97 кг. Фінал. Владлен КОЗЛЮК – Леократіс Кесідіс