Вихованці одеської КДЮСШ №13 14-річні Ростислав КУЧЕРЕНКО та Іван ГАЙСІН у складі кадетської збірної України стали срібними призерами міжнародного турніру з фехтування, який відбувся у Стамбулі. Змагання проходили під егідою Європейської конфедерації фехтування (фото: Після медального виступу на жовтневому чемпіонаті України з тренерами Микитою СТОЛБУНОВИМ та Олександром ВАСЮТІНИМ).

Ukrteam OdЗбірна України з фехтування на шаблях, де компанію одеситам склали Олександр Григорук та Єгор Семенов, поступово перемогла першу та другу збірні Болгарії (45:27 та 45:28), потім збірну Румунії (45:32), а в фіналі поступилася збірній Туреччини – 39:45.

В особистому турнірі Ростислав КУЧЕРЕНКО посів 15-е місце, Іван ГАЙСІН – 24-е, а ще один одеський спортсмен Тимур ТЕРЗІ – 21-е.

Підготували спортсменів Олександр та Віталій ВАСЮТІНИ, а також Микита СТОЛБУНОВ.

16-17 листопада одеські спортсмени, а саме Ростислав КУЧЕРЕНКО, Іван ГАЙСІН, Максим СЕМЕНОВ та Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА, у складі кадетської збірної України візьмуть участь в міжнародному турнірі «Etropolski’s sabre», який відбудеться у Софії.