Одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА, яка є кандидатом на участь в Олімпійських іграх-2020, стала срібною призеркою міжнародного турніру «Trophy of Belgrade» з кульової стрільби, який відбувся в столиці Сербії.

«СРІБНИЙ» БЕЛГРАД

GP2019 Miks puska proglasenjeОдеська спортсменка піднялася на п’єдестал у змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки у змішаній категорії разом із черкащанином Сергієм Кулішем, поступившись у матчі за золоту медаль румунському дуету Лора Коман/ Алін Молодовяну.

На першому етапі кваліфікації українці показали 5-й результат, що стало пропуском у фінальний турнір – 623,9 очка (ІЛЬІНА – 311,6, Куліш – 312,3). У фінальній вісімці вони перемогли та заробили право взяти участь у матчі за золоті нагороди – 421,0 (209,7+211,3).

У змаганнях в особистому турнірі Анна ІЛЬІНА у фінал не потрапила.

12-14 грудня одеська спортсменка візьме участь у міжнародному турнірі «RIAC 2019» в Люксембурзі, де також змагатиметься у двох видах у стрільбі з пневматичної гвинтівки – особистому турнірі та в змішаній категорії. В минулому році вона стала срібним призером турніру разом із Сергієм Кулішем.

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

Нагадаємо, Анна ІЛЬІНА бореться за олімпійську ліцензію. В наступному році відбудуться два змагання, на яких визначатимуться володарі олімпійських ліцензій. Перший – у лютому, чемпіонат Європи у стрільбі з пневматичної зброї, другий – в травні, у чеському місті Пльзень, де відбудеться додатковий кваліфікаційний турнір.

Як ми повідомляли, у вересні на етапі Кубку світу в Ріо одеситка були близькою до завоювання олімпійської ліцензії, але не вистачило лише 0,9 очка (у підсумку – 4-е місце).