Вихованці одеської СДЮШОР «Крижинка» завоювали одну золоту та дві срібні медалі на традиційних міжнародних змаганнях «Mentor Toruń Cup» у польському місті Торунь.

Переможцями в танцях на льоду стали в категорії «Basic Novice» стала пара Єлизавета СЕМЕНОВА/ Іван КАЧУР (тренер – Альона КАЛАМУРЗА). За три виступи одеські фігуристи отримали від суддів 48,70 бала.

Torun 09

«Срібло» в категорії «Intermediate Novice» завоювали Ірина ПОДГАЙНА та Михайло САНДУЛ (тренер – Олена ОНІЩЕНКО), які були другими у всіх трьох танцях – 71,44 бала.

Torun 08 1

Ще одна срібна нагорода у одиночниці Віри ЩЕРБЛЮК (тренер – Георгій СТАРКОВ), яка в категорії «Gold Interclub» набрала 47,56 бала.

В старшій юнацькій категорії «Advanced Novice» 4-ми стали переможці нещодавнього юнацького чемпіонату України Ліка БОНДАР та Артем КОВАЛЬ (тренер – Олена ОНІЩЕНКО). За підсумком трьох танців вони набрали 110,18 бала. Вони поступилися двом російським та французькому дуетам. Від «бронзи» їх відділило 3 бала.