Спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став срібним призером міжнародною матчевої зустрічі (U-20) з легкої атлетики у приміщенні. Матчева зустріч стартувала у Мінську.

Участь у ній беруть 12 країн: Білорусь, Азербайджан, Естонія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Казахстан, Латвія, Литва, Польща, Туреччина й Україна.

18-річний вихованець відділення легкої атлетики ДС «Шкільний Владислав ШЕПЕЛЄВ (тренер – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) завоював нагороду у потрійному стрибку з результатом 15 м 33 см. Переміг Рустам Маммадов з Азербайджана (15,83 м).

Shepelev Minsk 03

Взагалі, у перший день українці виграли дві медалі, повідомляє сайт ФЛАУ. У командному заліку наша команда, як і турецька, набрали 75 очок. Проте за додатковими показниками поки що суперникам поступається і посідає четверту сходинку. Лідирують білоруси (89 очок), а італійці йдуть другими (83 очка).

Як ми повідомляли, Владислав ШЕПЕЛЄВ став переможцем чемпіонату України серед юніорів у потрійному стрибку, показавши результат 15 м 64 см, виконавши, таким чином, нормативу для відбору на чемпіонат світу (U-20).