Спортсмени Одеської області перемогли в командному заліку молодіжного чемпіонату України з карате, який відбувся в Одесі 24 листопада. У змаганнях категорій «кадети», «юніори» та «молодь» вони завоювали 36 медалей - 12 золотих, 13 срібних та 11 бронзових медалей.

ОДЕСЬКІ ЧЕМПІОНИ

Чемпіонами України в куміте стали: Давид ЯНОВСЬКИЙ (кадети, 52 кг), Костянтин ВЕЛІКСАР (кадети, 63 кг), Аріадна ПАНЧУК (кадетки, 47 кг), Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (юніорки, 53 кг), Богдан ТАШОГЛО (молодь, 75 кг), Ігор ЛАГУНОВ (молодь, +84 кг), Валерія МЕНЦ (молодь, +68 кг)

В ката золоті медалі завоювали: Ярослав ФЕДОРОВ (кадети), Єлизавета СТЕПАНОВА (кадетки), Ілля КОВАЛЬ (юніори), Галина ЗАПОРОЖЧЕНКО (молодь). Крім того, збірна Одеської області перемогла в командному ката серед жінок (юніори-молодь). Тут компанію ЗАПОРОЖЧЕНКО на вищій сходинці п’єдесталу склали дві Ксенії  ЯКУБЧАК та СТЕПАНОВА.

UkrChamp day1 01

UkrChamp day1 07

UkrChamp day1 8

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. УРОЧИСТИЙ

Гарячі сутички розпочалися, як і планувалося, зранку, і завершилися незадовго до того, як годинник пробив північ. І перервалися бої лише на урочисту подію – відкриття змагань за участю перших осіб українського карате та одеську спорту – голови управління фізичної культури та спорту Одеської облдержадміністрації Валентини КОЛЬЧАК та голови відділення НОК України в Одеській області олімпійського чемпіона Миколи МІЛЬЧЕВА.

UkrChamp day1 23 1

UkrChamp day1 24

Після традиційних вітальних слів відбулася безпосередньо урочиста частина відкриття. Нагороди за внесок в розиток українського карате отримали президент УФК Сергій ЛЕВЧУК, президент Одеської федерації карате Олексій КОХАНЕЦЬ, а також діючи спортсмени Одеської області - Аніта СЕРЬОГІНА, Анжеліка ТЕРЛЮГА, Анастасія СТЕПАШКО та Віталій КУЛИК.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

У неділю на татамі спорткомплексу Міжнародного гуманітарного університету вийдуть дорослі спортсмени. Чемпіони визначаться у вечірній сесії, початок якої планується о 15.00.

Учасники боротимуться за перемогу в особистому та командному ката, особистому та командному куміте.

Змагання в куміте пройдуть в наступних вагових категоріях: чоловіки (60, 67, 75, 84, +84), жінки (50, 55, 61, 68, +68).