Спортсмени Одеської області перемогли за підсумком змагань у всіх вікових категоріях у загальному заліку чемпіонату України, який відбувся в Одесі минулого уїк-енду. Вони завоювали 53 медалі, з яких 18 золотих, 18 срібних та 17 бронзових медалей.

На другому місці збірна Києва – 44 медалі (9-12-23), на третьому – збірна Львівської області – 20 (8-5-7).

ДЕНЬ ДРУГИЙ

В заключний день спортсмени Одеської області завоювали 17 медалей, з яких 6 золотих, 5 срібних та 6 бронзових.

Чемпіонами України 2018 року стали Віталій КУЛИК (ката), який переміг вп’яте, причому третій раз поспіль Крістіна ВЕНИК (ката), Дмитро НЕГАТУРОВ (куміте, 84 кг), Анна ЧЕГОЛЯ (куміте, 50 кг), Валерія МЕНЦ (куміте, +68 кг), а також збірна Одеської області у складі Крістіни ВЕНІК, Валерії ЧАБАНОВОЇ та Крістіни ПУГАЧОВОЇ.

ЧЕМПІОНИ-ЮНІОРИ

Нагадаємо, що в перший день у змаганнях категорій «кадети», «юніори» та «молодь» спортсмени Одеської області завоювали 36 медалей - 12 золотих, 13 срібних та 11 бронзових медалей.

Чемпіонами України в куміте стали: Давид ЯНОВСЬКИЙ (кадети, 52 кг), Костянтин ВЕЛІКСАР (кадети, 63 кг), Аріадна ПАНЧУК (кадетки, 47 кг), Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (юніорки, 53 кг), Богдан ТАШОГЛО (молодь, 75 кг), Ігор ЛАГУНОВ (молодь, +84 кг), Валерія МЕНЦ (молодь, +68 кг)

В ката золоті медалі завоювали: Ярослав ФЕДОРОВ (кадети), Єлизавета СТЕПАНОВА (кадетки), Ілля КОВАЛЬ (юніори), Галина ЗАПОРОЖЧЕНКО (молодь). Крім того, збірна Одеської області перемогла в командному ката серед жінок (юніори-молодь). Тут компанію ЗАПОРОЖЧЕНКО на вищій сходинці п’єдесталу склали дві Ксенії – ЯКУБЧАК та СТЕПАНОВА.