Збірна Одеської області у складі Анни ІЛЬІНОЇ та Кирила КОЗЮКА стала переможцем чемпіонату України, який відбувається в Києві,встановивши при цьому національний рекорд. Їх підсумковий результат у стрільбі із пневматичної гвинтівки («мікст») – 500,1 очка на 0,2 перевищив попередній рекорд.

ГВИНТІВКА. КИЇВ

В кваліфікації Анна ІЛЬІНА (тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ірина ВІНОГРАДОВА) та Кирило КОЗЮК (тренери – Юрій СТАШЕВСЬКИЙ, Світлана СКАЧКО) показали п’ятий результат (829,1 очка), замкнувши, таким чином, квінтет фіналістів.

Інший одеська пара Валерія ОСТРОВСЬКА/ Денис ЧЕРНИШОВ у фінал не потрапила – 825,7 очка. Вони на 7-му місці. Нагадаємо, Валерії всього 12 років.

ПІСТОЛЕТ. ЛЬВІВ

Тим часом, одеські спортсменки в рамках чемпіонату України у стрільби із пневматичного пістолет, який паралельно відбувається у Львові, показали такі результати: Юліана ВАРЛАМОВА (567), Галина МОСІНА (542). Нажаль, цього не вистачило для виходу у фінал.

В чемпіонаті України беруть участь 13 спортсменів збірної Одеської області: у Львові – 8 (гвинтівка – по 4 жінки та чоловіка), у Києві – 5 (пістолет - 3 чоловіка, 2 жінки).

У вівторок змагання в Києві та Львові продовжаться.

Дякуємо заступнику директора обласної школи стрільби Ганні ВЕЛЕВІЙ за постійне інформування про результати змагань та фотоматеріали.