Одеський борець Магамед ЗАКАРІЄВ вийшов у фінал молодіжного чемпіонату України з вільної боротьби, який відбувається в Хмельницькому. Перемога у фіналі гарантує спортсмену путівку на молодіжний чемпіонат Європи.

ШЛЯХ У ФІНАЛ

На шляху у фінал у ваговій категорії до 97 кг він здолав опір Назара Періга (Тернопільська), Олександра Биканова (Херсонська) та Дениса Каланджія (Львівська). У вирішальному поєдинку він боротиметься з ще одним представником Львівщини Данилом Стасюком.

Фінальний поєдинок в категорії відбудеться в денній сесії заключного дня змагань (18 січня), яка розпочнеться о 12.00 и буде показана в прямому ефірі в Інтернеті.

ШАНСИ НА «БРОНЗУ»

Бронзову нагороду можуть завоювати ще два представники збірної Одеської області Ігор ЖЕЛЯСКОВ та Олександр ГІМІШЛІ в категорії до 86 кг. Обидва спортсмени в 1/4 фіналу програли майбутнім фіналістам змагань: Ігор - Алфесу Долідзе з Полтавщини (1:4), Олександр – Деміду Караченко (0:5), який представляє Харківську область і, таким чином, отримали можливість поборотися у втішному раунді за третю сходинку п’єдесталу.

Ці сутички ви також зможете подивитися в прямому ефірі.