Одеський спортсмен Магамед ЗАКАРІЄВ став переможцем молодіжного чемпіонату України з вільної боротьби, який відбувся в Хмельницькому. Цей успіх приніс йому путівку на молодіжний чемпіонат Європи, який відбудеться 4-10 березня у сербському місті Нові-Сад.

ПЕРЕМОЖНИЙ ШЛЯХ

У фінальному поєдинку вихованець Костянтина СТАНКОВА в непростому поєдинку здолав опір представника Львівщини Данила Стасюком. В кожному з періодів одеситу вдалося зробити по одній результативній дії: в першому періоді – йому було зараховано одне очко, в другому – два. Решту час – трохи більше півтори хвилини – Магамед впевнено контролював хід поєдинку. У підсумку – 3:0

На шляху у фінал в категорії до 97 кг він здолав опір Назара Періга (Тернопільська) – 13:0, Олександра Биканова (Херсонська) – 5:3, а також Дениса Каланджія (Львівська) – 13:3.

Як ми повідомляли, в листопаді 2018-го року Магамед ЗАКАРІЄВ посів 5-е місце на молодіжному чемпіонаті світу

В ОДНОМУ КРОЦІ ВІД П’ЄДЕСТАЛУ

Бронзову нагороду могли завоювати три представники збірної Одеської області: в другий день – Станіслав ПОПОВ в категорії до 65 кг, в третій – Ігор ЖЕЛЯСКОВ та Олександр ГІМІШЛІ (86 кг). Всі вони, програвши майбутнім фіналістам, отримали через втішний турнір право поборотися за «бронзу», але у вирішальних поєдинках поступилися своїм суперникам і в підсумку посіли п’яті місця.

Всього на молодіжному чемпіонаті України у складі збірної області виступали 15 борців.

Чемпіонат України серед молоді. Хмельницький. 16-18 січня.

Роман ЗІМБІЦЬКИЙ

1/16 - Микита Карманов (Донецька) – 0:0 (тех. – 0:5)

Олександр ЗЛАТОВ

1/16 – Ернест Геращенко (Харківська) – 4:10

Володимир БУРУКОВ

1/16 - Ігор Двірник (Харківська) – 10:0.

1/8 - Андрій Стоянов (Київська) – 10:10 (тех. – 1:3)

До 65 кг

Станіслав ПОПОВ – 5-е місце

1/16 - Ерік Арушанян (Херсонська) – 0:11.

Втішний раунд - Владислав Костів (Київська) – 10:0, Рідван Мєсувєтов (Херсонська) – 7:0, Владислав Кім (Київська) – 1:3.

До 70 кг

Шаміль ЗАКАРІЄВ

1/16 – Владислав Сафронов (Рівненська) - 9:10.

До 74 кг

Асхаб ЗАЗАЛАЄВ

1/16 - Андрій Дегтяренко (Миколаївська) – 3:13.

1/4 - Демід Караченко (Харківська) – 0:5

Втішний раунд - Владислав Рудов, (Хмельницька) – 3:1, Гліб Гринченко (Харківська) – 2:4.

Ігор ЖЕЛЯСКОВ – 5-е місце

1/8 - Денис Карпенко (Сумська) – 4:0

1/4 – Алфес Долідзе (Полтавська) – 1:4

Втішний раунд - Анатолій Король (Київська) – 0:0 (тех. – 5:0), Олексій Яковчук (Миколаївська) – 0:10.