Збірні Одеської області завоювали дві медалі командного турніру на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед юніорів (1999 р.н. та молодше), який проходив Києві:дівчата – бронзу, хлопці – срібло. В особистому турнірі Маргарита СМІРНОВА завоювала путівку на чемпіонат світу та Європи.

КОМАНДНИЙ ТУРНІР

В фінальному матчі командному турніру проти киян одеські фехтувальники довгий час вели в рахунку, але досвід все ж таки взяв верх. 45:37 – на користь столичної команди. Срібними призерами стали Даніель ЄРЬОМЕНКО, Іван ГАЙСІН, Тимур ТЕРЗІ та Ростислав КУЧЕРЕНКО, причому останні троє 2004 року народження.

Дівчатка дуже добре себе показали в ході змагань – і в фехтувальному плані, і в плані характеру. В матчі за бронзову медаль вони лише одним ударом обіграли другу київську команду – 45:44. Таким чином, бронзові медалі завоювали Маргарита СМІРНОВА, Дар’я ВАСЕНКО, Олександра ЯВНИК та Катерина РЯБЧУК.

ОСОБИСТИЙ ТУРНІР

В особистих турнірах у «вісімку» потрапили Маргарита СМІРНОВА (6-е місце), Іван ГАЙСІН (6-е) та Даніель ЕРЬОМЕНКО (8-е). Маргарита, хоч і не піднялася на п’єдестал, залишилася в четвірці кращих за рейтингом (на 3-му місці), таким чином відстоявши своє місце в збірній. Раніше вона вже тричі виступала на чемпіонаті світу серед юніорів та двічі на Євро.

Smirnova Segovia 01

Маргарита СМІРНОВА (справа)

Слід відзначити високий результат Івана ГАЙСІНА (2004-й рік народження), котрий суперничав із шаблістами, які на чотири-п’ять років старші за нього. У національному рейтингу за підсумками чемпіонату України він поділив 5-6-е місце

НАСТУПНІ СТАРТИ

Наступний старт одеських юніорів – чемпіонат Європи у цій віковій категорі (27 лютого – 3 березня, Фоджа, Італія), де візьме участь Маргарита СМІРНОВА.

Наші провідні фехтувальники візьмуть участь в етапах Кубку світу. Андрій ЯГОДКА – у Варшаві (1-3 лютого), де відбудуться і командний, і особистий турніри. Він, а також Олена КРАВАЦЬКА, далі стартватимуть на етапі в мексиканському Канкуні 22-24 лютого. Тут пройдуть лише особисті змагання.

Також у лютому відбудуться змагання у Дитячій ліги в трьох вікових категоріях, де юні одесити серед лідерів.