Збірна Одеської області завоювали три медалі на чемпіонаті України з греко-римської боротьби, який проходив в Кременчуці 31 січня - 1 лютого (на фото: П’єдестал чемпіонату України-2019 у ваговій категорії «до 97 кг»: на першій сходинці – Микола КРИСОВ, на третій – Владлен КОЗЛЮК).

ПІДСУМКИ

Чемпіоном України в категорії «до 97 кг» став Микола КРИСОВ (тренер – Олег СІМОЧКІН), бронзовими призерами - Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОЇСЕЄВ), також у вазі до 97 кг), та Юрій ПРОКОФЬЄВ (тренер – Олег СІМОЧКІН).

Микола КРИСОВ забронював місце в збірній України на чемпіонаті Європи (10-14 квітня). Владлен КОЗЛЮК – вже у березні виступатиме на молодіжному Євро (4-10 березня).

Збірна Одеської області, у складі якої виступали 11 спортсменів, посіла 7-е місце в загальному заліку.

Нагадаємо, що в минулому році чемпіоном України став Сергій СТОРОЖЕНКО, бронзу завоювали Микола КРИСОВ, Олександр ТРИФОНОВ та Володимир ТЕСЛЕНКО.

МЕДАЛЬНІ ПОЄДИНКИ

В фіналі змагань Микола КРИСОВ боровся із своїм давнім суперником Євгеном Саветою з Полтавщини. Першим бал завоював полтавчанин на початку другої хвилини поєдинку, одесит відповів накатом і повів – 3:1. Втім, на перерву суперники пішли з нічийним рахунком (3:3). Вже на першій хвилині у другого періоду Микола набрав шість балів, чотири з яких за кидок зі стійки. 9:3. Суперник щосили спробував переломити хід поєдинку, але одесит вправно захищався, а на останній хвилині взяв його в захват, здобувши загальну перемогу з рахунком 11:4.

Krysov Simochkinn

31 січня. Кременчук. Чемпіон України Микола КРИСОВ зі своїм тренером Олегом СІМОЧКІНИМ

Поєдинок за бронзу в цій же категорії Владлен КОЗЛЮК розпочав дуже активно. Він взяв суперника в захват, провів прийом. Олександр Дегтярьов із Запоріжжя спробував покласти одесита на лопатки, але одесит вирвався та провів атаку у відповідь - туше. Чиста перемога після 57-ми секунд бою. Срібний призер чемпіонату Європи серед молоді-2018 завоював свою першу медаль чемпіонату України серед дорослих.

В цій категорії фінал міг вийти чисто одеським, але Владлен через температуру свій поєдинок із Євгеном Саветою не проводив – перемога була присуджена суперника.

У сутичці за 3-є місце в категорії «до 77 кг» Юрій ПРОКОФЬЄВ впевнено переміг суперника із Закарпаття Олександра Кухту з рахунком 10:4 (1-й період - 3:0, 2-й - 7:4).

У першій поєдинку на чемпіонаті Юрій програв лідеру в цій категорії Дмитру Пишкову, який потім, вийшов у фінал. Одесит успішно пройшов втішний раунд, де здолав на туше володаря Кубку України-2018 Володимира Яковлева з Дніпропетровщини.

UkrChamp 02

31 січня. Кременчук. П’єдестал чемпіонату України-2019 у ваговій категорії «до 77 кг»: на третій сходинці – Юрій ПРОКОФЬЄВ (другий справа)

Супертяж Володимир ТЕСЛЕНКО боровся за бронзову медаль ще з одним дніпропетровським спортсменом Владиславом ВОРОНИМ. В поєдинку за 3-е місце на грудневому Кубку України одесит переміг, зараз – суперник реваншувався. Одесит - на 5-му місці.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

За інформацією головного тренера збірної Одеської області Олег СІМОЧКІНА, у лютому на збори відправляються Микола КРИСОВ, який він візьме участь у першому базовому зборі національної збірної перед квітневим чемпіонатом Європи, та Владлен КОЗЛЮК – на заключний збір перед молодіжним чемпіонатом Європи.