22-річний одеський спортсмен Роман КОКОШКО став бронзовим призером чемпіонату України у закритих приміщеннях, який розпочався в Сумах. Ці змагання є відбірковими на чемпіонат Європи.

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Свій бронзовий результат уроженець Вінничини, який з цього сезону виступає за одеське "Динамо" під керівництвом уславленого тренера Євген КАРСАКА, показав у другій спробі - 18,82 м. До свого особистого рекорду, встановленому 19 січня на змаганнях в Чехії, Роман не дотягнув 29 см. Відповідно був він далекий і від виконання нормативу (20,15) на потрапляння на Євро, яке відбудеться 1-3 березня в Глазго.

Kokoshko 02

Роман КОКОШКО. Фото noc-vin.org.ua

В інших спробах Роман КОКОШКО показав такі результати: 18,65 м, 18,48 м та 18,52 м. Ще два кидки зараховані не були. А за перемогу вкотре за останній час боролися сумчанин Ігор Мусієнко та Віктор Самолюк з Київщини. Обидва атлети зуміли встановити свої персональні рекорди, а першим став Мусієнко – 19,54 проти 19,49.

Ще один представник збірної Одеської області - Анастасія СИДОРЕНКО, яка виступала на дистанції 1500 м, була далекою від того, щоб потрапити в наступне коло – вона стала сьомою в своєму забігу з результатом 4.52,68.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Для того, щоб потрапити на Євро, треба виконати норматив та стати призером чемпіонату України.

Реальні шанси стати учасником чемпіонат Європи є у Олексія НІКОЛЕНКА, який має особистий рекорд 7,98 секунди на дистанції 60 м з/б при нормативі 7,88. Він стартує у змаганнях о 16.50. Фінал – о 19.20.

Анастасія СИДОРЕНКО візьме участь фінальному забігу на дистанції 3000 м (17:35).

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Заплановані прямі трансляції змагань на телеканалі XSPORT та Інтернет-каналі Ukrainian Athletics (ранкова сесія – о 10.00, вечірня сесія – о 16.00). Онлайн-результати на спеціальному сайті