Збірна Одеської області завоювала дві золоті медалі на чемпіонаті України із синхронного плавання, який проходив в Харкові з 6 по 8 лютого в Харкові. Обидві нагороди завойовані в дисципліні «мікст» (фото: Чемпіони України в "довільному" міксті Дмитро МЕЙ/ Євгенія СТРЕЛЬЦОВА)

ДЕНЬ ПЕРШИЙ

В перший день Марія БОГДАНОВА та Дмитро МЕЙ стали чемпіонами України в технічному міксті, набравши 66,985 бали.

Як відзначила директор та тренер ДЮСШ синхронного плавання Катерина ПІДГУРСЬКА-ДОРОГОВА,«з технічними елементами впоралися, але на деяких не вистачило висоти над водою».

«Незадоволена підтримкою, яка не була виконана на належній висоті. Припускаю, що Діма економив сили на решту два складних елементами в кінці програми», - резюмувала наставниця.

В технічному соло Тетяна ДАВИСКІБА (тренер – Ольга Ніколайчук) посіла 4-е місце. В загальній класифікації змагань дуетів (технічна програма) Євгенія СТРЕЛЬЦОВА/ Тетяна ДАВИСКІБА (тренери – Катерина ПІДГУРСЬКА-ДОРОГОВА, Ольга НІКОЛАЙЧУК) також фінішували четвертими.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

У другий день, на жаль, без медалей. В соло (довільна програма) Марія БОГДАНОВА стала четвертою.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

У заключний день змагань Дмитро МЕЙ та Евгения СТРЕЛЬЦОВА стали чемпіонами України в довільному міксті. За свій виступ вони отримали оцінку 68,800, випередивши найближчих переслідувачів на майже на два бали – Германа Клименка та Дарю Кореневу з Харкова (66,850).

В «довільному» дуеті одеситки Ганна ХАРЧЕНКО/ Владислава КОЧЕРБА посіли 6-е місце.

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

4-7 березня одеські спортсмени візьмуть участь в чемпіонаті України серед юніорів, який відбудеться в Харкові.