Збірна Одеської області завоювали п’ять медалей жіночого чемпіонату України з боксу (у всіх вікових категоріях), який відбувся в Харкові. Три спортсменки стали переможницями змагань (фото: Анастасія КРАМАРЕНКО стає чемпіонкою України)

ЧЕМПІОНКИ

Чемпіонками України стали: серед кадетів - Анастасія КРАМАРЕНКО (ОНУ, тренери – Азер МУСТАФАЄВ і Нуреддін АЛІБЕЙЛІ) у змагання в категорії «до 51 кг», Валерія ТЕЛЬПИС (46 кг, СК «Гефест», тренери – Олександр БУНЯК і Андрій СИТНИКОВ), серед юніорок – Софія ЦЕПОТАН («Колос», тренери – Михайло СЕРЖЕНЮК і Євген ПОБЕРЕЖЕЦЬ) в категорії «до 52 кг».

Анастасія КРАМАРЕНКО обох своїх суперниць – Ірину Гайдай (Київ) у півфіналі та Яну Зензелюк (Рівне) у фіналі перемогла «через явну перевагу» вже в першому раунді.

UkrChamp Kramarenko

Валерія ТЕЛЬПІС взяла верх над Валерією Солодаренко (Кривий Ріг) – в 1-му раунді «через явну перевагу», у півфіналі Олесею Кудіновою (Харків) – «через відмову супернику», також в 1-му раунді. А ось в фіналі їй прийшлося провести весь бій, але всі судді віддали перевагу одеській боксерці (5:0).

UkrChamp Telpis

Софія ЦЕПОТАН на шляху до перемогу в чемпіонаті України перемогла сумчанку Дарину Шаман (5:0), хмельничанку Валерію Роговську (в 1-м раунді «через явну перевагу»), а фіналі подолала опір Катерину Бондарчук із Херсону – 4:1.

UkrChamp Tsepotan

БРОНЗОВІ МЕДАЛІСТИ

На третю сходинку п’єдесталу Єва КЕРІМОВА (54 кг, тренер Абель Хачатрян, «АбельДжім») серед кадетів та Анастасія КОВАЛЕНКО (50 кг, тренер – Владислав ЛАЗОНЮК, Арциз) – серед юніорок

ЖІНКИ

У змаганнях серед жінок кращий результат в збірній Одеській області показала Олена Медведенко, яка посіла 5-е місце в категорії до 60 кг

У чемпіонаті України брали участь 265 учасниць, 12 з яких представляли Одеську область.