Спортсмени із Чорноморська Марк КУЗНЕЦОВ та Валентин НОВІКОВ (на головному фото) стали переможцями зимового чемпіонату України з метань серед юніорів (U-20), який проходив 15-17 лютого в Мукачеві.

ЧОРНОМОРСЬКЕ ЗОЛОТО

UkrChamp U20 Kuznetsov 0218-річний Марк КУЗНЕЦОВ переміг у метанні диску (1,75 кг) з результатом 47 м 74 см. Свій переможний результат він показав в першій же спробі. В останній (шостій) спробі атлет із Чорноморська майже повторив цей показник – 47 м 58 см. Найближчий переслідувач – Євген Максименко із Харкова – відстав на 3 м 16 см (44 м 58 см).

Ровесник Кузнецова Валентин НОВІКОВ став чемпіоном України в метанні спису. Він вийшов в лідери вже після третьої спроби, коли відправив снаряд на позначку 64 м 50 см, а в шостій – закріпив свій переможний результат кидком на 65 м 29 см. Найближчий конкурент – Дмитро Кальков із Луцька – відстав на 2 м 4 см.

КОМЕНТАР ТРЕНЕРА

«Для першого старту року хлопці виступили добре», - прокоментував виступ тренер спортсменів Сергій ПОЛІНКОВ. – «Особливо порадував Валентин Новіков, Марк Кузнецов виступив на своєму стабільному рівні».

«Головною ціллю цих спортсменів в цьому році є юніорський чемпіонат Європи. Для цього треба виконати норматив та потрапити в трійку призерів літнього чемпіонату України», - відзначив спеціаліст в своєму коментарі.

МЕДАЛЬ ВІД САВИЦЬКОЇ

Ще одну медаль в скарбничку збірної Одеської області поклала 24-річна дискоболка Віктора САВИЦЬКА, яка стала срібною призеркою чемпіонату України з результатом 49 м 50 см. Втім, Вікторія не входить в коло кандидатів на потрапляння на чемпіонат світу-2019, який оприлюднив сайт Федерації легкої атлетики України.

В Мукачеві в період 15-17 лютого відбувся чемпіонат України з метань у всіх вікових категоріях – від юнаків до дорослих.