Одеські спортсмени завоювали дві медалі Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики на призи заслуженого майстра спорту України Юрія БІЛОНОГА у приміщенні серед юнаків та дівчат 2002-2003рр.н, який відбувся в Сумах (на фото: Одесит Ростислав ГРИГОР’ЄВ на першій сходинці п’єдесталу)

На дистанції 60 м з/б перемогу здобув 16-річний Ростислав ГРИГОР’ЄВ (тренер – Олександр ВАЛЬДМАН) з результатом 8,46 секунди. На цій же дистанції його брат Даниїл (вони з Ростиславом, до речі, двійнята) з результатом 8,96 секунди став 4-м, відставши на 0,08 секунди від бронзового призера.

Belonog 2019 03

На дистанції 3000 м бронзову медаль завоювала їхня ровесниця Каріна ЖУРАК (тренери - Валерій НАСТАЧЕНКО, Євген МАНДИБУРА) з особистим рекордом 11.55,85. На дистанції 1500 м вона фінішувала п’ятою – 5.34,99.

15-річна Віра ДЛИГАЧ (тренер – Олександр ВАЛЬДМАН) у фіналах змагань на дистанціях 60 та 200 м встановила особисті рекорди: 8,35 (5-е місце) та 29,41 відповідно.

Ії ровесник Нікіта АВЕРЛЮКОВ також показав свої найкращі результати на дистанціях 60 м та 200 м – 7,63 та 24,95. Це дозволило йому потрапити в топ-10.

Всі ці спортсмени представляли на змаганнях СДЮСШОР «Динамо» легкої атлетики.