Одеситка Анна ЗАДОЙКО (на фото: №148) стала бронзовою призеркою чемпіонату України серед юніорів з кросу (бігу по пересіченій місцевості), який відбувся в Олешках 2 березня. У змаганнях (у всіх вікових категоріях) взяли участь 257 спортсменів.

Вихованка СДЮСШОР СДЮСШОР «Динамо» легкої атлетики Анна ЗАДОЙКО (тренери – Леонід МАСУНОВ, Олена МАСУНОВА) подолала 4 км за 15 хвилин 38 секунд. У забігу брали участь 15 спортсменок, одна з яких не фінішувала. Переможниця – Іванна Кух з Волині показала результат 15.26.

Була близькою до потрапляння на п’єдестал 14-річна легкоатлетка із Чорноморська Ніколь ПІЛЯЄВА (тренер – Микола МАЛЮТІН) у змаганнях в наймолодшій віковій категорії (U-16). Вона подолала 1 км за 3.40, «відставши» від «призів» лише на 7 секунд. У підсумку 6-е місце. Сьомим в цій же віковій категорії фінішував ще один спортсмен із Чорноморська Максим ЩУР (тренер - Олександр СІВАЧЕНКО) - 7.05 на дистанції 2 км з відставанням 13 секунд в третьої сходинки.

Всього Одеську область представляли 5 спортсменів.