Спортсмени южненського ФСК «Хімік» завоювали три медалі 27-го Відкритого всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків (2002-2003ррн.) пам’яті дворазового чемпіону світу Івана ШЕМЯКІНА, який проходив в Полтаві 2-3 березня за участі 180-ти спортсменів зі всіх регіонів України, а також Молдови та Азербайджану.

У категорії «до 45 кг» Вадим ЛАХМАН (на головному фото) завоював срібну медаль. Бронзовими призерами змагань стали Петро ЛИТВИНЮК («до 65 кг») та Дмитро ГАЛИК («до 92 кг»). Всі спортсмени – вихованці южненського ФСК «Хімік» ОПЗ (тренер – Володимир ВЕРЕМЕЙЧУК).

Всього Одеську область на цих змаганнях представляли 5 спортсменів. У категорії «до 71 кг» южненець Вадим ЛОЗАН програв у другій сутичці, а одесит Данило ПОДМАЗКО («до 80 кг») – в першій.

Poltava medals 003

Полтава. Петро ЛИТВИНЧУК - бронзовий призер змагань (перший справа)

Poltava medals 004

Полтава. Дмитро ГАЛИК - бронзовий призер змагань (перший справа)

Poltava medals 001

Команда Одеської області на змаганнях у Полтаві (на передному плані в центрі - тренер Володимир ВЕРЕМЕЙЧУК).