Спортсмени Одеської області завоювали 24 медалі (7 золотих, 7 срібних та 10 бронзових) на І Всеукраїнських іграх з єдиноборств серед школярів «Сombat Games», які відбулися в Києві за участю 500-т спортсменів з 21-ї області та міста Києва. В рамках заходу проходили змагання з п’яти олімпійських видів спорту – вільної та греко-римської боротьби, дзюдо, карате та тхеквондо.

БОРОТЬБА

Представники боротьби Одеської області (7 спортсменів) завоювали на «Сombat Games» 7 медалей (2 золоті, 4 срібні та 1 бронзову).

У змаганнях з вільної боротьби переможцем став Михайло ЄФТЕНІ (до 68 кг, Одеса, тренер – Віктор ЄФТЕНІ), на 2-у сходинку піднялися - Іван СТОМАТОВ (до 38 кг, Кам’янка, тренери – Іван ПЕТКОВ, Георгій ЯБАНЖИ), Дмитро ВЕЛІКСАР (до 41 кг, Кам’янка, тренери – Афанасій ВЕЛІКСАР, Георгій ЯБАНЖИ), Марія ЗЕНКІНА (до 66 кг, Білгород-Дністровський, тренери – Дмитро ГЕОРГІЄВ, Андрій ЛУК’ЯНЧУК ), Олег КУРДОГЛОВ (до 48 кг, Одеса, тренер – Віктор ЄФТЕНІ), на 3-му місці - Богдан УСТИЧ (до 41 кг, Кам’янка, тренери – Петро КАРАБАДЖАК, Іван ПЕТКОВ).

У змаганнях з греко-римської боротьби вищу сходинку посів (на фото) одеський спортсмен Олександр ШКОЛЬНИЙ (до 48 кг, тренер - Олександр ГРАБОВАН).

Shkolny GR medals

ДЗЮДО

Збірна Одеської області (11 спортсменів) завоювала 9 медалей (2 золоті, 1 срібну та 6 бронзових) та посіла 3-е місце в загальнокомандному заліку.

Переможцями стали Євген ГОНЧАРКО з Овідіополю (до 66 кг, тренер – Ігор ТКАЧЕНКО) та одесит Каріім НУРІЄВ (+90 кг, тренер – Віталій ЮЖАКОВ)

Срібну медаль завоював Вусал ІСМАЇЛОВ (до 50 кг, тренер – Фізулі МІРЗОЄВ), бронзові медалі - Ян РАСКІН (до 55 кг, тренер – Леонід РАСКІН), Богдан СКРИПКА (до 73 кг), Станіслав БОНДАР (до 81 кг), Кирило ШЕВЧУК (до 90 кг), Анастасія ШИЛО (до 57 кг) та Анна ДІМОВА (до 70 кг). Останню п’ятірку призерів підготували Анна АНТОНОВА, Олег БОЙЧУК та Олег СПИВАК.

djudo Comat 01

КАРАТЕ

Юні каратисти збірної Одеської області завоювали на всеукраїнських «Сombat Games» 5 медалей (2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову), посівши 2-е місце в загальнокомандному заліку.

Переможцями стали – Аріадна ПАНЧУК (СК «Тигрьонок», до 48 кг) - (на фото), Лоліта МОВЧАН (СК «Тигрьонок», + 59 кг), срібні медалі завоювали Юрій ПАНЬКО (Союз Дзесінмон, до 68 кг), Станіслав ДЗЕНДЗЕЛЮК (Союз Дзесінмон, до 76 кг), бронзову – Олександр КОВАЛЬОВ (СК «Тигрьонок», +76 кг).

Підготували спортсменів: СК «Тигрьонок» - Ігор, Дмитро та Олександр НЕГАТУРОВИ, Союз Дзенсінмон - Михайло ПАНЬКО.

karate Combat 01

karate Combat 02 1

ТХЕКВОНДО

Збірна Одеської області завоювала 3 медалі (1 золоту та 2 бронзові), посівши 4-е загальнокомандне місце Чемпіонкою стала Юліана ЛІПАТОВА (до 63 кг, тренер – Руслан ЛІПАТОВ), бронзу завоювали Владислава СИДОРІНА (до 55 кг) и Микита УШКАЛОВ (до 63 кг, тренер – Віктор ПОДОЛЯН)

Всього збірна Одеської області в цьому виді єдиноборств була представлена 8-ма спортсменами (на фото: трійки призерів .

У всіх видах спорту, за виключенням боротьби, змагалися спортсмени 2002-2004ррн. (в боротьбі - 2004-2005ррн.).

thakwondoCombat 01

thakwondoCombat 02

ЩО ДАЛІ?

Переможці змагань візьмуть у чемпіонаті світу з єдиноборств «Сombat Games» («Бойові ігри») серед школярів (дівчата і хлопці) віком від 13 до 18 років, які відбудуться з 16 по 21 червня в Будапешті.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Партнеры:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonline