Спортсмени Одеської області завоювали 4 медалі, 2 з яких золоті, на чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР у приміщенні (2004 р.н. та молодше). Змагання відбувалися в Києві 15-17 березня за участю 827-ми спортсменів 25-ти регіонів України.

ЧЕМПІОНИ

Переможцями у своїх видах двоборства стали вихованець СДЮСШОР «Динамо» Валерій ГОЛУБЄВ (тренери - Олег СЕРГЄЄВ, Артем ОВДІЄНКО) та спортсменка КДЮСШ із Чорноморська Ія ШТИПУЛЯК (тренер – Микола МАЛЮТІН).

Одеський спортсмен набрав 948 очок за підсумком змагань у бігу на 60 м (7,87 секунди – особистий рекорд) та стрибках з жердиною (3 м 90 см), на 204 очки випередивши Філіпа Алексєєнка з Києва (8,24 с + 3,40 м).

Golubev 03

Ія ШТИПУЛЯК (фото: 04868.com.ua) набрала 1682 очки за підсумком виступу в двох бігових видах: 1500 м з перешкодами (5.21,57) та 800 м (2.27,91), встановивши на обох дистанціях особисті рекорди. Вона випередила срібну призерку – Олександру Проньку з Луганщини лише на 13 балів (5.25,33+2.27,44). Цікаво, що долю перемоги в цьому виді двоборства спортсменки вирішували в очному спорі – в забігу на 800 м. Ія, хоч і програла суперниці 0,47 секунди, але перше місце зберегла.

Malyutin Shtypulyak

ПРИЗЕРИ

Ще два спортсмени принесли в скарбничку збірної Одеської області бронзові медалі. Динамівка Софія ДАРІЄНКО (тренери – Олена КУТЯВІНА, Володимир БОРТОВСЬКИЙ) стала третьою у біговому двоборстві, набравши 1873 очки (400 м – 58,69 + біг 200 м – 26,38). Тут боротьба була набагато щільнішою, ніж в описаному вище випадку. Перша четвірка вмістилася в діапазоні 9 (!) очок – від 1877-ми до 1868-ми, тобто долю медалей визначили соті долі секунди.

Darienko 01

Спортсмен КДЮСШ Чорноморська Максим ЩУР (тренер – Олександр СІВАЧЕНКО) став 3-м в іншому виді бігового двоборства (1273 очки), подолавши дистанцію зі своїми особистими рекордами: 1500 м з/п за 4.54,20, а 800 м – за 2.11,76.

Schur Maksim

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

У командному заліку Одеська область зайняла 6 місце (369 очок). Представники СДЮСШОР «Динамо» легкої атлетики посіли 3-е місце серед 14-ти СДЮСШОР, які брали участь у цих змаганнях, набравши 151 очко. КДЮСШ посіла 14-е місце (87 очок) серед 92-х ДЮСШ, які брали участь у змаганнях.

Всього у складі збірної Одеської області у змаганнях брали участь 38 спортсменів.

На чемпіонаті України учасники змагалися у 26-ти видах двоборства.