Юні одеські спортсмени завоювали дві медалі на третьому етапі всеукраїнських змагань «Дитяча фехтувальна ліга Миронюка», який відбувся в Нетешині. Переможницею у змаганнях в наймолодшій віковій категорії стала Анна СУВОРОВА (на фото: зліва), серед найстарших – Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА завоювала «бронзу» (на фото: Тренер КДЮСШ №13 Олександр ВАСЮТІН з призерками)

ПЕРЕМОЖНА СЕРІЯ

У змаганнях серед спортсменок 2009 р.н. та молодше вихованка КДЮСШ №13 Анна СУВОРОВА (тренер – Олександр ВАСЮТІН) продовжила свою переможну серію на всеукраїнських змаганнях, яка триває з початку 2018 року – за цей період вона програла лише одного разу. У фіналі змагань в Нетешині вона здолала місцеву фехтувальницю Майю Величко з рахунком – 10:6. Всього Анна здобула на цих змаганнях вісім перемог (5 – в першій стадії, 3 – в основній сітці),

БРОНЗА МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКОЇ

У змаганнях в старшій віковій категорії (2005-2006ррн.) Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА (тренер – Микита СТОЛБУНОВ) програла з рахунком 13:15 Марії Кравченко із Вишневого, яка у підсумку стала переможницею змагань.

НА ПІДСТУПАХ ДО П’ЄДЕСТАЛУ

Відмінний шанс отримати медаль мав Юрій ІВАНОВ (тренер – Олександр ВАСЮТІН) у наймолодшій віковій категорії, але а поєдинку за вихід в півфінал він поступився своєму супернику з рахунком 9:10.

«По ходу бою він програвав 2:5, потім вийшов уперед 9:7. Далі все робив правильно, але ліхтар двічі не загорівся. Не пощастило»,  - прокоментував виступ спортсмена головний тренер збірної Одеської області Олександр ВАСЮТІН.

Юрій ІВАНОВ посів 6-е місце, п’ятим в цій же віковій категорії став Олександр СТАРЦЕВ (тренер – Микита СТОЛБУНОВ).

НАЙБЛИЖЧІ СТАРТИ

Наступний етап Дитячої ліги відбудеться 5-6 травня в Києві. Етап пройде в рамках турніру «Київська весна». А провідні фехтувальники Одеської області, також в столиці, 18-19 квітня боротимуться за  медалі чемпіонату України.