Спортсмени Одеської області завоювали п’ять медалей, з яких дві золоті, на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики (на фото: Срібна призерка чемпіонату України серед кадетів Юлія ГОЦУЛЕНКО зі своїм тренером Лідією БІЛОЛІПЕЦЬКИХ).

В ЧИСЛІ КРАЩИХ СЕРЕД КАДЕТІВ

На чемпіонаті України серед кадетів (2002 р.н та молодше), який проходив в Кропивницькому, срібну медаль завоювала Юлія ГОЦУЛЕНКО із Подольську (тренер – Лідія БІЛОЛІПЕЦЬКИХ), яка в стрибках довжину показала результат 5,50 м. Бронзовим призером чемпіонату став Павло ПЕРЕСУНЬКО із Чорноморську (тренер – Микола МАЛЮТІН) – він показав цей результат у бігу на 2000 м з/п – 6.22,55.

В кроці від п’єдесталу зупинилися одеський динамівець Олександр ШКОРУПЕЄВ у стрибках у висоту – 1,92 м, а також легкоатлетка з Чорноморська Ія ШТИПУЛЯК у бігу на 2000 м з/п – 7.48,12.

НА ПРИЗИ ОЛІМПІЙСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ

Легкоатлет з Чорноморська Марк КУЗНЕЦОВ завоював дві медалі на Всеукраїнських змагань з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука в Кам'янець-Подільському. Він став переможцем серед юніорів (U-20) у метанні диску з результатом 48,22 м та завоював срібну медаль у штовханні ядра (14,76 м). На цих же змаганнях, в цій же категорії, переможцем у метанні спису став ще один вихованець Сергія ПОЛІНКОВА Валентин НОВІКОВ, який також представляє Чорноморськ – 62,36 м.

Як ми розповідали, Марк КУЗНЕЦОВ та Валентин НОВІКОВ стали переможцями зимового чемпіонату України з метань серед юніорів (U-20), який проходив 15-17 лютого в Мукачеві. Тоді вони показали такі результати: 47,74 м та 65,29 м відповідно.

Відзначимо, що обидва спортсмени увійшли до складу збірної України, яка 11-12 травня у Пітешті (Румунія) візьме участь в міжнародній матчевій зустрічі збірних команд серед юніорів Кіпр-Україна-Румунія-Ізраїль.