П’ять одеських спортсменів завоювали сім медалей на Всеукраїнських змаганнях з метань на призи Олександра Крикуна серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, які відбулися в Умані. У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів.

Kokoshko 02

У змаганнях серед дорослих Роман КОКОШКО (на фото) завоював золоту медаль у метанні диску (46,45 м) та срібну у штовханні ядра (17,81 м). В цій же віковій категорії Олексій КЛОЧКОВ став срібним призером у метанні диску та бронзовим у штовханні ядра, а Іван СТРЕЛЬБИЦЬКИЙ став переможцем у метанні спису (54,47 м)

Серед спортсменів категорії U-18 золоту медаль у штовханні ядра завоював Самір ДІВАН (14,10 м). Змагання у метанні спису у категорії U-20 виграв Микита ІВАНОВ (45,12 м)

Підготував всіх спортсменів знаменитий одеський тренер Євген КАРСАК. Вони є вихованцями СДЮСШОР «Динамо» з легкої атлетики