Студентська збірна Одеської області стала переможцем Всеукраїнської Універсіади з регбі-7. Фінальний турнір проходив на стадіоні «Спартак» 22-23 травня.

НА НАЦІОНАЛЬНІЙ АРЕНІ

За схемою турніру дев'ять студентських збірних в перший день провели ігри в своїх групах, в результаті чого визначили четвірку найсильніших, яка продовжила боротьбу за трофей за коловою системою, решта команд розіграли місця з 5-го по 9-е.

Збірна Одеської області впевнено подолала всю турнірну дистанцію, здобувши перемоги у всіх матчах. В груповому турнірі підопічні Дмитра Федишина розгромили команду Черкаської області (71:0) і збірну Київської області (68:0). На другому етапі одесити здолали суперників з Львівської області (48:5), потім - з Харківської області (41:0), а в останній грі - студентів з Хмельницької області (38:12), які також виграли всі попередні матчі.

НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ

Переможцями турніру у складі збірної Одеської області стали: Олександр МАКАР, Денис МАТКІВСЬКИЙ, Олександр МІНАРСЬКИЙ (всі - ОДАБА), Артем ЗАРОВНИЙ, Микита ПЕТРОВ (обидва - ОНАХТ), Борис БОВСУНОВСЬКИЙ (ОНМедУ), Олексій ТИЩЕНКО, Дмитро МУЛЯРЕВИЧ (обидва - ОНПУ), Микита МІТІН, Олександр РЕВА, Павло БАБИЧ (всі - НУ ОЮА), Олег ЗАРОВНИЙ (ОМУРП), Максим ПЕНЕЗОВ (ПНПУ ім. К. Д. Ушинського).

Таким чином, одесити стануть тепер базовою командою збірної України, яка в серпні візьме участь у Всесвітній Універсіаді в італійському Неаполі.