Одеські спортсмени завоювали медалі в 9-ти видах програми, п’ять з яких золоті, в 1-му турі чемпіонату України зі стендової стрільбі, який відбувся в Києві.

ОСОБИСТІ ЗМАГАННЯ

Переможцем серед чоловіків на круглому стенді став Олексій НАУМЕНКО (на фото), який лише на 1 очко випередив киянина Георгій Іпатова – 173 проти 172-х. Олексій в кваліфікації розбив 115 мішеней, у фінальній частині – 58, конкурент – 118 та 54 відповідно.

У змаганнях серед жінок свій статус найсильнішої в країні підтвердила Ірина МАЛОВІЧКО. У кваліфікації одеситка розбила 120 мішеней (25+24+22+25+24), що лише на 1 бал нижче національного рекорду, яка вона встановила на нещодавньому Кубку України. У підсумку в ії активі 157 очок, срібною призеркою стала Вероніка МІЛЬЧЕВА – 152 (109+43).

На траншейному стенді переможцем став ще один одеський стендовик В’ячеслав НАУМЕНКО – 163 (115+48).

КОМАНДНІ ЗМАГАННЯ

Крім того, збірна Одеської області у складі Івана ЛОІКА, Олексія НАУМЕНКА та Юрія ШЕПТИЦЬКОГО стала другою в командному заліку серед чоловіків. У змішаному командному заліку, де компанію чоловікам склала Ірина МАЛОВІЧКО, одеська команда стала першою. Також одесити перемогли в командному заліку, де підсумовувалися результати спортсменів у змаганнях чоловіків, жінок та юніорів/

skeet UkrChamp 02

Як ми повідомляли, переможцями у стрільбі на круглому стенду у змішаному розряді стали Іван ЛОЇК та Вероніка МІЛЬЧЕВА, а срібні медалі завоювали Юрій ШЕПТИЦЬКИЙ з Іриною МАЛОВІЧКО.

Всі спортсмени збірної Одеської області, які виступали на круглому стенді, представляли Центр олімпійської підготовки в Новій Долині, яким керує Микола МІЛЬЧЕВ. У склад ЦОП - 12 спортсменів (1 – заслужений майстер спорту України, 3 – МСУМК, 3 – МСУ).

skeet UkrChamp 03

КИЇВ. Чемпіонат України. 6-9 червня. Результати спортсменів Одеської області

Круглий стенд

Чоловіки. 1. Олексій НАУМЕНКО (Одеська, «ШВСМ-ЦОП») – 173 (115/125 + 58/60)… 4. Сергій ЗАПОРОЖЧЕНКО (Одеська) – 149 (118/125+31/40)… 8. Іван ЛОІК (Одеська, «ШВСМ-ЦОП) – 113 (113/125). Жінки. 1. Ірина МАЛОВІЧКО – 160 (120/125+ 37/50). 2. Вероніка МІЛЬЧЕВА – 152 (109/125+43/50). Мікст. 1. Іван ЛОЇК/ Вероніка МІЛЬЧЕВА – 135 (74+61). 2. Юрій ШЕПТИЦЬКИЙ/ Ірина МАЛОВІЧКО – 133 (64+69).

Командний залік. Чоловіки. 2. Одеська область – 334 (Іван ЛОІК - 113, Юрій ШЕПТИЦЬКИЙ – 106, Олексій НАУМЕНКО - 115). Мікст. 1. Одеська область – 454 (Іван ЛОІК - 113, Юрій ШЕТИЦЬКИЙ – 106, Олексій НАУМЕНКО – 115, Ірина МАЛОВІЧКО - 120). Чоловіки+жінки+юніори. 1. Одеська область – 545 (Іван ЛОІК - 113, Юрій ШЕПТИЦЬКИЙ – 106, Олексій НАУМЕНКО – 115, Ірина МАЛОВІЧКО – 120, Ігор МОРАІТЕС – 91)

Траншейний стенд. Чоловіки. 1. В’ячеслав НАУМЕНКО – 163 (115/125+48/60).