Одеські спортсмени завоювали 11 медалей, 7 з яких золоті, на чемпіонаті України зі стендової стрільби серед ШВСМ, ДЮСШ, ЦОП и спортклубів, який відбувся у Львові з 1 по 4 серпня.

КРУГЛИЙ СТЕНД

Володар чемпіонського титулу на круглому стенді в особистому турнірі серед чоловіків визначився в напруженому суперництві представників Центру олімпійської підготовки в Новій Долині – Олексія НАУМЕНКА та Івана ЛОІКА, та киянина Георгія Іпатова. Переможцем став Олексій НАУМЕНКО, який завдяки більш влучній стрільбі в останній серії, на один бал випередив свого земляка – 175 проти 174-х. Відзначимо високі результати одеситів в кваліфікації – 121 та 122 відповідно.

Серед жінок перші два місця п’єдесталу також за одеситами. Переможницею тут стала Вероніка МІЛЬЧЕВА, яка, також з мінімальною перевагою, обіграла рекордсменку України Ірину МАЛОВІЧКО – 113 проти 112-ти.

Напружена боротьба за чемпіонський титул розвернулася між одеськими командами в міксті – учасники стріляли три серії по 25 мішеней. Тут на першому місті Олексій НАУМЕНКО з Іриною МАЛОВІЧКО – 138 очок (67+71), на другому – Вероніка МІЛЬЧЕВА та Іван ЛОІК – 133 (70+63).

Lvov skeet 01

Lvov skeet 04

Крім того, одесити завоювали дві золоті медалі в командних турнірах на круглому стенді. Серед чоловіків першою стала команда у складі Олексія НАУМЕНКА, Івана ЛОІКА та Юрія ШЕПТИЦЬКОГО, які набрали 346 очок та на 7 балів випередили збірну Київської області. В змішаній командній першості, в який враховувалися результати і чоловіків, і жінок, зокрема Ірини МАЛОВІЧКО, збірна ЦОП набрала 458 очок, випередивши киян – на 38 очок.

Дві медалі завоювали одеські юніори, представники КДЮСШ «Колос»: Мілана ГРАЧОВА стала чемпіонкою (74), а Ігор МОРАІТЕС – бронзовим призером (94).

ТРАНШЕЙНИЙ СТЕНД

Ще одна вища нагорода завойована на траншейному стенді, де чемпіоном України став В’ячеслав НАУМЕНКО, який розбив на дві літаючих мішені більше, ніж киянин Олександр Кирпичнік – 160 проти 158-ми.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

В найближчих планах спортсменів Центру олімпійської підготовки, який базується в Новій Долині, виступ на етапі Кубку світу, який відбудеться з 13 по 23 серпня у фінському Лахті. Участь у змаганнях візьмуть олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ, Іван ЛОІК та Ірина МАЛОВІЧКО.