Одеські спортсмени завоювали медалі в шести видах програми чемпіонату України з кульової стрільби, який відбувся з 3 по 9 серпня у Вінниці (гвинтівка) та Львові (пістолет).

ІЛЬІНА: 4 з 4-х

Ilyina champ 03 2Спортсменка збірної України Анна ІЛЬІНА (тренер – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) завоювала медалі в чотирьох видах програми – 2 золоті та 2 бронзові. При цьому в особистих видах олімпійської програми вона показала результати світового рівня.

Так у змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки Анна набрала в кваліфікації 628,4 очки. З таким результатом, вона могла б потрапити у фінал на двох з трьох етапах Кубку світу, які проходили в цьому році.  Цей результат, до речі, лише 1,2 бали поступається рекорду України, який належить Ільіній. Одеситка витримала високий рівень і у фіналі, ставши чемпіонкою (246,5 очки).

Як і на зимовому чемпіонаті України, Анна ІЛЬІНА разом з Кирилом КОЗЮКОМ перемогла в міксті, в цьому ж виді стрільби. В кваліфікації одесити стали 4-ми, а у фіналі стали кращими, випередивши вінницький дует Олег Царьков/ Олеся Чайка лише на 0,3 очки – 496,6 проти 496,3. Додамо, що саме одеському дуету належить рекорд України в цьому виді (500,1), встановлений саме на зимовому чемпіонаті.

У ще одному виді олімпійської програми – стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень – Анна завоювала бронзову медаль, показавши при цьому високий результат в кваліфікації – 1172 очки, що лише на 5 очок менше рекорду України, якій був встановлений нашою спортсменкою на етапі Кубку світу в Пекіні. У фіналі одеситка стала третьою, набравши 439,7 очки.

Ще одну бронзову медаль Анна ІЛЬІНА завоювала у стрільбі з малокаліберної гвинтівки лежачи – 619,3 очки.

ЧОЛОВІКИ: СРІБЛО+БРОНЗА

Дві нагороди в скарбничку збірної Одеської області поклали і чоловіки. Так Кирило КОЗЮК (тренери – Юрій СТАШЕВСЬКИЙ, Світлана СКАЧКО) став бронзовим призером у стрільбі з пневматичної гвинтівки – 225,8 очки. У кваліфікації у нього був другий результат – 624,1 очки. Також у фіналі тут був і Денис ЧЕРНИШОВ, але він став лише 8-м

В цьому ж виді програми чоловіча збірна Одеської області завоювала срібну медаль. На п’єдестал піднялися Кирило КОЗЮК, Денис ЧЕРНИШОВ та 14-річний Іван ТКАЛЕНКО (608,9), які в сумі набрали 1851,5 очки.

Kozyuk champ 03 1

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Найближчий міжнародний старт Анни ІЛЬІНОЇ – етап Кубку світу в Ріо-де-Жанейро (26 серпня – 3 вересня). У вересні вона візьме участь у чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної гвинтівки (Болонья, 12-23 вересня). На обох змаганнях визначатимуться володарі олімпійських ліцензій. Підготовка до Ріо пройде у Вінниці, до Євро – у Польщі.