Юні одеські фехтувальники завоювали дві медалі на всеукраїнському турнірі, який відбувся в Миколаєві. У змаганнях шаблістів серед кадетів (2003 р.н. та мол.) Іван ГАЙСІН став чемпіоном, Тимур ТЕРЗІ – бронзовим призером.

У півфіналі турніру, який відкривав новий фехтувальний сезон, Іван ГАЙСІН (тренери – Олександр ВАСЮТІН, Віталій ВАСЮТІН) переміг першого номера кадетського рейтингу В’ячеслава Дзюбу з Миколаєва з рахунком 15:10, а в фіналі був сильнішим за киянина Олександра Григорука - 15:11.

Головний тренер збірної Одеської області Олександр ВАСЮТІН розраховував на те, що одеські спортсмени займуть всі місця на п’єдесталі, але «вони опинилися в одній частині турнірної сітки, тож їхні шляхи перетнулися і, наприклад, Тимур Терзі переграв Максима Семенова та Ростислава Кучеренка» .

Nikolaev cadets 01

«Тим не менш, виступом дуже задоволений. Особливо порадувала наша маленька зірочка 10-річна Анна Суворова, яка фехтувала просто шикарно, вигравши два поєдинки у суперниць, які за зростом були на голову вищі та 3-4 роки старші», - відзначив наставник.

14-15 вересня одеські спортсмени візьмуть участь в етапі Кубку Європи серед кадетів, який відбудеться у польському місті Конін.