Спортсмени Одеської області завоювали шість медалей командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР у віковій категорії «2004 р.н. та мол.», який відбувся в Кропивницькому

«ДИНАМО»

Одеська динамівка Софія ДАРІЄНКО (тренер – Олена КУТЯВІНА) стала переможницею в бігу на 400 м з/б з результатом 1.06,20/

Бронзові медалі – обидві у стрибках з жердиною – завоювали Іуліанія ПЧЕЛІНСЬКА (2 м 60 см) та Валерій ГОЛУБЄВ (тренери – Олег СЕРГЄЄВ, Артем ОВДІЄНКО) – з результатом 3 м 60 см.

Одеські динамівці посіли 7-е місце в командному заліку серед СДЮШОР, набравши 151 очко. У переможців - СДЮШОР м.Києва з л/а – 172 бали.

dinamo team

КДЮСШ ЧОРНОМОРСЬКА

В активі спортсменів КДЮСШ Чорноморська дві медалі. Чемпіонкою України стала Ія ШТИПУЛЯК (тренер – Микола МАЛЮТІН), яка виграла дистанції 2000 м з/п з результатом 7.42,98 (на фото).

Бронзова медаль в активі Максима ЩУРА (тренер – Олександр СІВАЧЕНКО), в цьому ж виді програми – 6.51,72.

В кроці від п’єдесталу зупинилися Віктор ЯНЕНКО (тренер – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) у стрибках в довжину (6,17 м) та Ніколь ПІЛЯЄВА (тренер – Микола МАЛЮТІН) у бігу на дистанції 3000 м (11.05,21). Причому Віктору до бронзи не вистачило лише 1 см.

У командному заліку чорноморські легкоатлети посіли 6-е місце серед 63-х ДЮСШ, набравши 113 очок.

Chernomorsk team 3

Chernomorsk team 4

ОБЛАСНА СДЮШОР

Ще одну медаль для Одеської області завоював спортсмен із Білгород-Дністровського Михайло КОЛЕЙЧУК (тренери – Віктор СИСОЄВ, Людмила ЩЕРБИНА), який представляє обласну СДЮСШОР. Він став бронзовим призером на 100-метрівці з результатом 11,75 секунди.

У командному заліку серед областей збірна Одещини – на 7-му місці (453 очка).